کد خبر: ۳۸۳۱۰
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۸
عکسی از رییس جمهور در شبکه های اجتماعی دست به دست شده است که نشان از کوهنوردی رییس جمهور در همین روز هاست اما در شرایط فعلی که دلار و سکه هر روز قیمت های جدیدی رکورد می زنند و اقتصاد کشور ملتهب است افکار عمومی شرایط شاد و تفریحی مسئولان را بر نمی تابد. بهر حال واعظی رییس دفتر رئیس جمهور در باره این عکس توضیحاتی ارائه داده است.

توضیحات واعظی درباره عکس توچال/ آیا اینکه کسی ٦ صبح که بقیه در منزل خود خواب هستند به کوه برود اشکال دارد؟به گزارش تجارت امروز رئیس دفتر رئیس جمهوری به ارائه توضیحاتی درباره تصویر منتشر شده از رئیس‌جمهوری در مجموعه توچال پرداخت.

محمود واعظی رئیس دفتر رییس جمهور در حاشیه ختم حجت الاسلام حسینی در جمع خبرنگاران در واکنش نسبت به تصاویر منتشر شده از رئیس‌جمهوری در مجموعه توچال  گفت: ما روز جمعه ٦ صبح کوه رفتیم این اولین بار هم نیست و وقت هایی روز جمعه به کوه می رویم؛ چرا باید انتقاد شود؟ آیا اینکه کسی ٦ صبح که بقیه در منزل خود خواب هستند به کوه برود اشکال دارد؟


وی همچنین درباره نامه رئیس جمهوری به سران اتحادیه اروپا اظهار کرد: این نامه راجع به برجام بوده و بعد از خروج آمریکا از برجام نوشته شده است و اگر قرار بود، متنش منتشر می شد.

رئیس دفتر رئیس‌جمهوری در پاسخ به پرسشی درباره گرانی دلار نیز گفت: انشا الله درست می شود.

نام:
ایمیل:
* نظر: