کد خبر: ۳۸۳۴۹
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۹
بعد از رضا قوچان نژاد این بار سردار آزمون از ادامه حضور در تیم ملی انصراف داد او که عملکردش در بازی های جام جهانی از سوی برخی به نقد کشیده شده است. از رفتار زننده این افراد انتقاد کرده و گفته است که این رفتارها باعث تشدید بیماری مادرش شده و برای حفظ مادرش از ادامه حضور در تیم ملی انصراف می دهد.
به گزارش تجارت امروز، آزمون در اینستاگرام خود نوشت: قهرمانی هر کشوری آرزوی تک تک بازیکنانش هست، همه تلاش من و هم تیمی هایم صعود و پیروزی تیم کشور عزیزمون بود، اما با تمام تلاش‌های بی دریغ ما و دعا‌های میلیون‌ها ایرانی تقدیر با ما یار نبود.
بازی در تیم ملی کشورم برای من افتخار بزرگی بود و تا آخر عمرم به خودم میبالم، متاسفانه با همه علاقه‌ای که دارم و برخلاف میل باطنی و خواسته قلبیم تصمیم گرفتم که از تیم ملی کشورم خداحافظی کنم
این برای یک جوان ۲۳ساله که با سختی‌ها و مشقت‌های زیادی به اینجا رسیده قطعا دردناک‌ترین تصمیم و اتفاق زندگیش خواهد بود
توی زندگی یه چیز‌هایی هست که حرف اول رو میزنه، با توجه به اینکه مادرم بیماری سختی رو پشت سر گذاشته بود و من خوشحال بودم متاسفانه الان بخاطر نامهربانی و قدرنشناسی عده‌ای و توهین‌هایی که به هیچ وجه حق من و هم تیمی هایم نیست، بیماریش تشدید شده، این مسئله من رو بین دوراهی سختی برای انتخاب قرار داده، در نتیجه من مادرم رو انتخاب می‌کنم.
بیائید همدیگه رو قضاوت نکنیم و از روی ظاهر دیگران اون‌ها رو مورد ارزیابی قرار ندیم، کسی چه میدونه که در پس خنده‌های من چه سختی‌های تلخی وجود داره؟
من برای سلامتی مادر علیرضا جهانبخش عزیزم که بیماری سختی رو پشت سر گذاشته و بهبودی حاصل شده آرزوی سلامتی دارم، تنها علیرضا بود که شاهد روز‌های غم انگیز و تلخ دوران بیماری مادرم بود، ممنون رفیق
ختم کلامم در تشکر از کیروش عزیز است، امیدوارم روزی تیم کشورم رو در قهرمانی جهان ببینم.
از تمامی رسانه‌ها هم بخاطر لحظه لحظه‌های با ما بودنشون سپاسگزارم و قدردان محبت‌های تک تک هموطنانم هستم
عشق فقط مادر
با ارزوی سلامتی برای همه مادرها
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
تیتر یک و صفحه نخست روزنامه‌ها 23 بهمن
روزنامه کیهان با عنوان مهم‌ترین پیام راهپیمایی دیروز نوشت: «به‌هم ریختگی جبهه دشمن» و اثبات این ادعا که محاسبات آن‌ها گاهی، چقدر «پرت» است، یکی دیگر از برکات چهلمین سالگی انقلاب اسلامی ایران بود.
پربحث ترین