کد خبر: ۳۸۴۶۲
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۰
طبق تفاهم نامه سازمان فنی و حرفه ای با آلمانی ها ۳ تا ۵ هزار نیروی کار به آلمان اعزام خواهند شد.
به گزارش تجارت امروز رئيس سازمان آموزش فني‌و‌حرفه‌اي کشور با اشاره به هدف‌گذاري براي اعزام سه تا پنج هزار نيروي کار به آلمان، از نهايي‌شدن اين تفاهم‌نامه بين دو کشور در شهريور خبر داد. 
سليمان پاک‌سرشت در گفت‌وگو با مهر، با اشاره به فراهم‌شدن مقدمات اعزام نيروي کار ماهر ايراني به آلمان گفت: در سفر اخير به کشور آلمان، موضوع اعزام نيروي کار ماهر يکي از مباحث مذاکره‌شده بود که اين گفت‌وگوها با بخش دولتي و تشکل‌هاي بخش خصوصي اين کشور که متقاضي اصلي نيروي کار هستند، انجام گرفت. 
معاون وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي با بيان اينکه در کشور آلمان فرصت‌هاي شغلي زيادي وجود دارد که اين ظرفيت‌هاي شغلي در حال گسترش هستند، افزود: بنابراين کشور آلمان از متقاضيان بالقوه نيروي کار است، اما اين کشور ساختار و استانداردهايي براي جذب نيروي کار خارجي دارد که در قالب يک سيستم پيشرفته آموزش مهارتي تعريف و نظارت مي‌شود؛ به اين ترتيب که بعضا نيروهاي خارجي متقاضي کار در آلمان، بايد پيش از ورود به بازار کار مهارت‌هاي لازم را در قالب دوره‌هايي در اين کشور بگذرانند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
کامورو 2020 چه تغییراتی دارد؟
شورلت کامارو مدل 2020 با تغییرات کوچکی در طراحی ظاهری خود در معرض دید عموم قرار گرفت. این تغییر که در مدل SS این خودرو اعمال شده، انتقادات نسبت به مدل 2019 آن را کاهش می دهد.
پربحث ترین