کد خبر: ۳۸۴۶۴
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۵
طبق تفاهم نامه سازمان فنی و حرفه ای با آلمانی ها ۳ تا ۵ هزار نیروی کار به آلمان اعزام خواهند شد.
به گزارش تجارت امروز رئيس سازمان آموزش فني‌و‌حرفه‌اي کشور با اشاره به هدف‌گذاري براي اعزام سه تا پنج هزار نيروي کار به آلمان، از نهايي‌شدن اين تفاهم‌نامه بين دو کشور در شهريور خبر داد. 
سليمان پاک‌سرشت در گفت‌وگو با مهر، با اشاره به فراهم‌شدن مقدمات اعزام نيروي کار ماهر ايراني به آلمان گفت: در سفر اخير به کشور آلمان، موضوع اعزام نيروي کار ماهر يکي از مباحث مذاکره‌شده بود که اين گفت‌وگوها با بخش دولتي و تشکل‌هاي بخش خصوصي اين کشور که متقاضي اصلي نيروي کار هستند، انجام گرفت. 
معاون وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي با بيان اينکه در کشور آلمان فرصت‌هاي شغلي زيادي وجود دارد که اين ظرفيت‌هاي شغلي در حال گسترش هستند، افزود: بنابراين کشور آلمان از متقاضيان بالقوه نيروي کار است، اما اين کشور ساختار و استانداردهايي براي جذب نيروي کار خارجي دارد که در قالب يک سيستم پيشرفته آموزش مهارتي تعريف و نظارت مي‌شود؛ به اين ترتيب که بعضا نيروهاي خارجي متقاضي کار در آلمان، بايد پيش از ورود به بازار کار مهارت‌هاي لازم را در قالب دوره‌هايي در اين کشور بگذرانند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
تیتر یک روزنامه های کشور 25 تیر 98
دلار در آستانه سقوط به کانال ۱۱ هزار تومان، آخرین روزنه حفظ برجام در بروکسل، آقای نامرئی زعفران! انتصاب سه عضو فقهای شورای نگهبان، آغاز تولید پژو ۳۰۱ بدون حضور فرانسه در ایران، وعده رئیسی برای برخورد با خودروسازان بدعهد، ترس از دیپلماسی نرم ظریف، رشوه بگیران میلیاردی در وزارت صمت، رصد درآمد پزشکان، دیدار دو ساعته پوتین و سلیمانی و گزارش‌هایی درباره انتخابات شورایاری، از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.
پربحث ترین