کد خبر: ۳۸۶۴۹
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۵
پست اینستاگرامی کی روش حاکی از احتمال بالای خداحافظی او از تیم ملی ایران داشته باشد اما واقعیت آن است که کی روش بارها با چنین تاکتیک هایی خواسته های خود را به کرسی نشان داده است. اما شاید حواشی حضور او در تیم ملی آنقدر زیاد باشد که این بار این تاکتیک جواب ندهد و او واقعا برود.
به گزارش تجارت امروز، در حالی که امروز خبر از توافق کارلوس کی روش با فدراسیون فوتبال الجزایر در رسانه های این کشور آفریقایی منتشر شد؛ حالا خودسرمربی تیم ملی در پیامی اینستاگرامی تلویحا از تیم ملی ایران خداحافظی کرد و به همکاری هفت و نیم ساله اش با ایران پایان داد.

او در پست خود نوشته است : احساس خوشبختی، 7 سال و نیم گذشت. چه سفر فوق العاده ای. دومین قرارداد بلندمدت من، پس از حضوری 10 ساله در تیم ملی پرتغال. این ها تجربیاتی فراتر از فوتبال برایم است که همگی در مورد زندگی هستند. هیچ واژه ای نمی تواند غرور و افتخار بودن من در این دو خانواده بی نظیر و فراموش نشدنی را توصیف کند. تیم ملی پرتغال و تیم ملی ایران، از همه شما متشکرم، به سوی آینده، کارلوس کی روش

 

خداحافظی کارلوس کی روش با تیم ملی ایران (+عکس)

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
تیتر یک روزنامه های کشور 25 تیر 98
دلار در آستانه سقوط به کانال ۱۱ هزار تومان، آخرین روزنه حفظ برجام در بروکسل، آقای نامرئی زعفران! انتصاب سه عضو فقهای شورای نگهبان، آغاز تولید پژو ۳۰۱ بدون حضور فرانسه در ایران، وعده رئیسی برای برخورد با خودروسازان بدعهد، ترس از دیپلماسی نرم ظریف، رشوه بگیران میلیاردی در وزارت صمت، رصد درآمد پزشکان، دیدار دو ساعته پوتین و سلیمانی و گزارش‌هایی درباره انتخابات شورایاری، از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.
پربحث ترین