کد خبر: ۳۸۶۴۹
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۵
پست اینستاگرامی کی روش حاکی از احتمال بالای خداحافظی او از تیم ملی ایران داشته باشد اما واقعیت آن است که کی روش بارها با چنین تاکتیک هایی خواسته های خود را به کرسی نشان داده است. اما شاید حواشی حضور او در تیم ملی آنقدر زیاد باشد که این بار این تاکتیک جواب ندهد و او واقعا برود.
به گزارش تجارت امروز، در حالی که امروز خبر از توافق کارلوس کی روش با فدراسیون فوتبال الجزایر در رسانه های این کشور آفریقایی منتشر شد؛ حالا خودسرمربی تیم ملی در پیامی اینستاگرامی تلویحا از تیم ملی ایران خداحافظی کرد و به همکاری هفت و نیم ساله اش با ایران پایان داد.

او در پست خود نوشته است : احساس خوشبختی، 7 سال و نیم گذشت. چه سفر فوق العاده ای. دومین قرارداد بلندمدت من، پس از حضوری 10 ساله در تیم ملی پرتغال. این ها تجربیاتی فراتر از فوتبال برایم است که همگی در مورد زندگی هستند. هیچ واژه ای نمی تواند غرور و افتخار بودن من در این دو خانواده بی نظیر و فراموش نشدنی را توصیف کند. تیم ملی پرتغال و تیم ملی ایران، از همه شما متشکرم، به سوی آینده، کارلوس کی روش

 

خداحافظی کارلوس کی روش با تیم ملی ایران (+عکس)

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
تیتر یک و صفحه نخست روزنامه‌ها 23 بهمن
روزنامه کیهان با عنوان مهم‌ترین پیام راهپیمایی دیروز نوشت: «به‌هم ریختگی جبهه دشمن» و اثبات این ادعا که محاسبات آن‌ها گاهی، چقدر «پرت» است، یکی دیگر از برکات چهلمین سالگی انقلاب اسلامی ایران بود.
پربحث ترین