کد خبر: ۳۸۶۵۱
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۷
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که ۱۹۳ نفر از نمایندگان برای ترمیم کابینه دولت به روحانی نامه نوشته اند و آن را قرائت کرد. نمایندگان مجلس که نسبت به دولت ارتباط بیشتری با مردم دارند و به نوعی صندلی های خود را مدیون رای مردم می دانند. احساس خطر کرده اند و خواستار تغییرات اساسی در کابینه هستند.

به گزارش تجارت امروز، محمدعلی وکیلی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 10 تیرماه) مجلس شورای اسلامی بیانیه 193 نفر از نمایندگان که خواستار ترمیم کابینه دولت شده‌اند را قرائت کرد.

در این نامه نمایندگان ضمن تشکر از رئیس‌جمهور نسبت به تغییر رئیس کل بانک مرکزی معتقدند که این اقدام به عنوان نقطه شروع اصلاحات خوب است ولی معطوف کردن تغییرات به یک مورد پاک کردن صورت مسئله است.

نمایندگان تاکید کردند: بر این اساس همانگونه که در گذشته یادآور شدیم، شرایط کنونی اقتصادی تغییرات حداکثری را می‌طلبد و خیر و صلاح کشور در تغییر حداکثری کابینه است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
تیتر یک و صفحه نخست روزنامه‌ها 23 بهمن
روزنامه کیهان با عنوان مهم‌ترین پیام راهپیمایی دیروز نوشت: «به‌هم ریختگی جبهه دشمن» و اثبات این ادعا که محاسبات آن‌ها گاهی، چقدر «پرت» است، یکی دیگر از برکات چهلمین سالگی انقلاب اسلامی ایران بود.
پربحث ترین