کد خبر: ۳۸۶۷۵
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۵
پراید در واقع یک خودروی ساده با تکنولوژی دهه های قبل است اما در ایران یک گاو شیرده برای صنعت خودروسازی است هر بار با یک اسم و مدل عرضه شده است اما این مدل ها باهم تفاوت هایی دارند.

به گزارش تجارت امروز عصر ایران در این باره می نویسد: پراید این روزها در مدل های 111 ، 131، 132 و 151  تولید و روانه بازار می شود  در این مطلب نگاهی به تیپ های این مدل ها داریم هرچند که در کل می توان گفت که موتور و گیربکس تمامی مدل های ذکر شده در بالا یکی بوده و اختلاف در بدنه است.

پراید این روزها در حال تبدیل شدن به خودروی نوستالژی ایران بوده و به نوعی در حال پر کردن جای پیکان که مدت ها با مدل های مختلف در کشور روانه بازار شده بود است. پیکان در سال های گذشته با چندین مدل مختلف روانه بازار شد ولی در سالهای آخر تولید فقط با یک مدل معروف یه چراغ بنزی تولید شد  و حالا جایگزین آن پراید نیز همان سرنوشت را به خود اختصاص داده و پس از تولید در تیپ های مختلف هم اکنون فقط با تیپ SE  تولید و روانه بازار می شود.

یکی از سوالات متداولی که در مورد پراید پرسیده می شود تیپ های مختلف آن شامل SL ،SX،SE ،TL ،EX  است و افرادی که قصد خرید خودرو پراید را دارند، غالباً در انتخاب تیپ مناسب با نیازشان دچار مشکل می‌شوند. در بخش زیر یک راهنمای دقیق درباره آپشن ها و تجهیزات هر یک از نسخه‌ها موجود است که نشان‌گر تفاوت تیپ‌های انواع پراید است.

تفاوت تیپ های مختلف پراید در بازار (+جدول)

 

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر: