کد خبر: ۳۸۷۱۱
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۵
در شرایطی که کشور بیش از هر زمان دیگری به همدلی و وحدت نیاز دارد دشمن نیز دس بکار شده و با استفاده از ترفندهای مختلف شعس در ایجاد شکاف بین مسوولان و همچنین جامعه است.

امروز شاهد وجود برخی مشکلات در عرصه اقتصادی کشور هستیم که این مشکلات به واسطه برخی عوامل داخلی و همچنین عوامل خارجی به وجود آمده است.

استفاده از نسخه‌های مناسب و راهگشا برای رفع مشکلات اقتصادمی‌تواند برخی مشکلات را حل کند؛ در هر صورت برای برون رفت از شرایط موجود آنچه بیش از هر چیز دیگری ضرورت دارد وحدت و همدلی در عرصه‌‌های مختلف است.

در شرایطی که کشور بیش از هر زمان دیگری به همدلی و وحدت نیاز دارد دشمن نیز دس بکار شده و با استفاده از ترفندهای مختلف شعس در ایجاد شکاف بین مسوولان و همچنین جامعه است.

ایجاد شکاف بین مسوولان و مردم را آفتی بزرگ است. متاسفانه برخی از مسوولان در حوزه‌های مختلف به این موضوع توجه ندارند چنانکه بعضا برخی اظهار نظرها را شاهد هستیم که با اصل  وحدت و همدلی در تضاد است.

در این شرایط دولت و مجلس نیز باید بیش از پیش در انجام برنامه‌ریزی‌ها و اصلاح قوانین تعامل داشته و وحدت بیشتری داشته باشند تا نهایتا این همدلی به سطح جامعه کشیده شده و اعتماد مردم بهتر و بیشتر جلب شود.

مردم ایران در طول 4 دهه گذشته همواره در عرصه‌های گوناگون نشان داده‌اند پای ارزش‌ها و آرمان‌ها می‌ایستند و امروز نیز با کمک مسوولان و همکاری و همیاری مردم می‌توان از مشکلات اقتصادی موجود عبور کرد.

امروز باید به جوانان بیشتر اعتماد شود چرا که جوان ایرانی ثابت کرده در هر عرصه‌ای به او اعتماد شده موفق عمل کرده است و لذا باید از دانش و انرژی جوانان برای حل مشکلات استفاده کرد و عرصه را به آنها سپرد و در کنار آن از تجربه‌های موفق نیز بهره برد.

امروز دشمن به خوبی شرایط ایران را بررسی کرده و سعی می‌کند فشار را بر مردم زیاد کرده و اقتصاد ایران را تحت تاثیر قرار دهد و لذا باید هوشیار بود و همانند گذشته با برنامه‌ریزی درست نقشه‌های دشمن را خنثی کرد.

در این شرایط عده‌ای در داخل ممکن است خواسته یا ناخواسته در مسیر نقشه دشمن گام بردارند که باید هوشیار بوده و اجازه داده نشود اینگونه رفتارها بروز پیدا کند.

بی‌شک وحدت و همدلی سه قوه و تبعیت از منویات مقام معظم رهبری در کنار همکاری و وحدت مردم نقشه‌های دشمن را خنثی کرده و ایران اسلامی با موفقیت این شرایط را پشت سر خواهد گذاشت.

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر: