کد خبر: ۳۸۷۲۵
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۳
چند روز پیش فردی که فرزندش را برای بینایی‌سنجی پیش از ورود به دبستان به محلی که آموزش و پرورش اعلام کرده، برده بود؛ مورد توهین و سپس ضرب و شتم یکی از اعضای گروه بینایی‌سنجی قرار گرفت.

طی اخبار به دست آمده از استان زنجان یکی از شهروندان صائین قلعه‌ای که برای بینایی سنجی قبل از ورود به مدرسه برای فرزندش اقدام کرده بود به دلایل نامعلوم مورد ضرب و شتم ویکی از اعضای مرکز بینایی سنجی قرار گرفته است.

به گزارش تجارت امروز؛ چند روز پیش فردی که  فرزندش را برای بینایی‌سنجی پیش از ورود به دبستان به محلی که آموزش و پرورش اعلام کرده، برده بود؛ مورد توهین و سپس ضرب و شتم یکی از اعضای گروه بینایی‌سنجی قرار گرفت.

به‌طوري كه علاوه بر شكستن دندان و پاره شدن لب و زخمي شدن داخل دهانش، به كمر او نيز آسيب جدي وارد شده است. اين ماجرا در يكي از مدارس شهر صايين‌قلعه از توابع استان زنجان اتفاق افتاده است. واقعا تا كي بايد شاهد اين ‌همه بي‌حرمتي به شهروندان باشيم؟

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
تیتر یک و صفحه نخست روزنامه‌ها 23 بهمن
روزنامه کیهان با عنوان مهم‌ترین پیام راهپیمایی دیروز نوشت: «به‌هم ریختگی جبهه دشمن» و اثبات این ادعا که محاسبات آن‌ها گاهی، چقدر «پرت» است، یکی دیگر از برکات چهلمین سالگی انقلاب اسلامی ایران بود.
پربحث ترین