کد خبر: ۳۸۷۲۵
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۳
چند روز پیش فردی که فرزندش را برای بینایی‌سنجی پیش از ورود به دبستان به محلی که آموزش و پرورش اعلام کرده، برده بود؛ مورد توهین و سپس ضرب و شتم یکی از اعضای گروه بینایی‌سنجی قرار گرفت.

طی اخبار به دست آمده از استان زنجان یکی از شهروندان صائین قلعه‌ای که برای بینایی سنجی قبل از ورود به مدرسه برای فرزندش اقدام کرده بود به دلایل نامعلوم مورد ضرب و شتم ویکی از اعضای مرکز بینایی سنجی قرار گرفته است.

به گزارش تجارت امروز؛ چند روز پیش فردی که  فرزندش را برای بینایی‌سنجی پیش از ورود به دبستان به محلی که آموزش و پرورش اعلام کرده، برده بود؛ مورد توهین و سپس ضرب و شتم یکی از اعضای گروه بینایی‌سنجی قرار گرفت.

به‌طوري كه علاوه بر شكستن دندان و پاره شدن لب و زخمي شدن داخل دهانش، به كمر او نيز آسيب جدي وارد شده است. اين ماجرا در يكي از مدارس شهر صايين‌قلعه از توابع استان زنجان اتفاق افتاده است. واقعا تا كي بايد شاهد اين ‌همه بي‌حرمتي به شهروندان باشيم؟

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
تیتر یک روزنامه های کشور 25 تیر 98
دلار در آستانه سقوط به کانال ۱۱ هزار تومان، آخرین روزنه حفظ برجام در بروکسل، آقای نامرئی زعفران! انتصاب سه عضو فقهای شورای نگهبان، آغاز تولید پژو ۳۰۱ بدون حضور فرانسه در ایران، وعده رئیسی برای برخورد با خودروسازان بدعهد، ترس از دیپلماسی نرم ظریف، رشوه بگیران میلیاردی در وزارت صمت، رصد درآمد پزشکان، دیدار دو ساعته پوتین و سلیمانی و گزارش‌هایی درباره انتخابات شورایاری، از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.
پربحث ترین