کد خبر: ۳۸۸۵۴
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۳
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس می گوید امروز در نشست کمیسیون سبد حمایتی دولت مورد بررسی قرار می گیرد.
به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تجارت امروز ؛ عبدالرضا مصری در خصوص بسته حمایتی دولت برای جبران گرانی ها، گفت: دولت عدد و رقم این بسته را اعلام کرده است، اما مشخص نیست از کجا مجوز مالی دارند و کجا این پرداخت‌های صورت می‌گیرد. 

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه دخل و خرج کشور در قانون بودجه سنواتی می‌آید، ادامه داد: در بودجه سال ۹۷، ردیف یا اعتباری برای بسته حمایتی نیامده است، زمانی که در مجلس بحث تامین کالا‌های اساسی مصرح شد، دولت مخالفت کرد.

بسته حمایتی مجوز قانونی ندارد


نماینده مردم کرمانشاه در مجلس دهم شورای اسلامی تاکید کرد: مخالفت دولت در شرایطی بود که فشار سنگینی بر اقشار آسیب پذیر وارد می‌شود و این قشر بیش از باقی مردم سختی‌ها را تحمل می‌کنند.

وی با انتقاد از دولت بیان داشت: در چند ماه گذشته فقط از سبد حمایت می‌گویند و تا امروز خبری از اقدام عملی دراین زمینه نبوده و نیست.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس با اشاره به نشست امروز کمیسیون گفت: امروز دولتی‌ها در نشست کمیسیون حاضر می‌شوند و بالاخره درباره این بسته حمایتی توضیح می‌دهند. /
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
کامورو 2020 چه تغییراتی دارد؟
شورلت کامارو مدل 2020 با تغییرات کوچکی در طراحی ظاهری خود در معرض دید عموم قرار گرفت. این تغییر که در مدل SS این خودرو اعمال شده، انتقادات نسبت به مدل 2019 آن را کاهش می دهد.
پربحث ترین