کد خبر: ۳۸۸۶۸
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۷
بیوگرافی

به گزارش تجارت امروز ؛ علی صحرایی که پیش از این به عنوان معاونت بازار این شرکت فعالیت داشت، به عنوان مدیرعامل جدید بورس تهران انتخاب شد. فعلا” زمان مراسم تودیع و معارفه مدیران بورس تهران مشخص نشده و این رویداد بعد از تایید نهایی سازمان بورس رخ خواهد داد.

 دومین جلسه هیات مدیره بورس تهران عصر دیروز برگزار شد تا تصمیم مهم در مورد انتخاب مدیرعامل بالاترین مقام اجرایی بازار سرمایه گرفته شود.
در این میان بعد از به نتیجه نرسیدن جلسه اول هیات مدیره و انجام بررسی های متعدد و مطرح شدن افرادی برای این سمت از جمله امیرحسین ارضاء، علی رحمانی ، علی صحرایی ، مصطفی امید قائمی ، روح اله میرصانعی ، بهروز زارع و … ، در نهایت علی صحرایی به عنوان مدیرعامل جدید بورس تهران برای دو سال برگزیده شد.

بیوگرافی و سوابق

مدیر عملیات و سپس معاون عملیات شرکت بورس تهران
سابقه دو دوهه حضور در بازار سرمایه ، از سال ۷۷ در سازمان بورس قدیم

دارای سمت هایی در حوزه های پذیرش و ارزیابی شرکت ها ، بازرسی و هیات نظارت از سال ۸۴ با شکل گیری ساختار جدید بازار سرمایه

 

به این ترتیب حسن قالیباف اصل بعد از ۱۰ سال مدیریت و به دلیل حضور در ریاست دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی دانشگاه الزهرا، از ساختمان حافظ رفتنی شد تا معاون وی عهده دار این سمت مهم و بعد از رحمانی و قالیباف اصل ، سومین مدیرعامل بورس تهران شود.
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
کامورو 2020 چه تغییراتی دارد؟
شورلت کامارو مدل 2020 با تغییرات کوچکی در طراحی ظاهری خود در معرض دید عموم قرار گرفت. این تغییر که در مدل SS این خودرو اعمال شده، انتقادات نسبت به مدل 2019 آن را کاهش می دهد.
پربحث ترین