کد خبر: ۳۸۹۲۶
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۸
رئیس اتحادیه تلفن همراه، از کاهش قیمت تلفن همراه در بازار بعلت برخورد با مفسدان خبرداد.

به گزارش تجارت امروز ؛ ابراهیم درستی، رئیس اتحادیه تلفن همراه در گفت وگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره وضعیت بازار تلفن همراه ، اظهار کرد: هم اکنون قیمت تلفن همراه در بازار کاهش پیدا کرده است و  برخورد با مفسدان یکی از دلایل این اُفت قیمت است.

وی، با اشاره به اینکه امید می‌رود کاهش قیمت  تلفن همراه تداوم داشته باشد ،اظهار کرد: زمانی که کالا‌یی در بازار ثبات یابد به همان نسبت وضعیت قیمت‌ها  در بازار مشخص می‌شود، بنابراین واحد‌های صنفی، کالایی احتکار نمی کنند.

رئیس اتحادیه تلفن همراه، درباره وضعیت ۶۰۰ هزار تلفن همراه متوقف شده در گمرک افزود: هم اکنون امکان ورود این میزان تلفن همراه به بازار نیست چرا که در ابتدا باید قیمت گذاری آنها مشخص شود و البته این امر زمان بر است.

درستی با اشاره به کمبود تلفن همراه در بازار، تصریح کرد: از ابتدای سال با اجرای طرح ریجستری با صفر شدن قاچاق تلفن همراه در بازار روبه رو هستیم.

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
آئودی ای-ترون بر روی یک پلتفرم الکتریکی جدید
در این خودرو از دو موتور الکتریکی در قسمت عقب و جلوی خودرو استفاده شده تا کلیه چرخ‌ها به صورت محرک باشند و خودرو از قابلیت سامانه چهارچرخ محرک بهره‌مند گردد.
پربحث ترین