کد خبر: ۳۸۹۶۵
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۲
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۲ درصد کاهش به ۱۲۰۰ دلار و ۳۱ سنت رسید.

به گزارش تجارت امروز ؛ بر اساس این گزارش، قیمت هراونس طلاامروز با 0.2 درصد کاهش به 1200دلار و 31 سنت رسید. قیمت فلز زرد هفته گذشته 0.9 درصد افزایش داشت.قیمت طلای آمریکا نیز امروز با 0.1 درصد کاهش به 1204 دلار و 40 سنت رسید.

ارزش دلار آمریکا امروز با 0.1 درصد افزایش در برابر سبد ارزهای معتبر جهانی همراه بود.

بانک مرکزیچینروز یکشنبه اعلام کرد، میزانپولنقدی را که بانک ها باید در ذخایر خود نگهداری کنند به میزان قابل توجهی کاهش داده و بدین ترتیب اقداماتی را برایکاهش هزینهاستقراض و تقویت نرخرشددر دستور کار قرار داده است. این در حالی است که تحلیلگران نگران اند تشدید جنگ تجاری با آمریکا موجب کاهشرشد اقتصادیچین شود.

در حالی که طوفان فلورانس در آمریکا موجب لطمه بهرستوران هاو کاهش دستمزدهای پرداختی شده است، نرخ رشداشتغالدر این کشور در ماه سپتامبر به شدت کند شد، اما نرخبیکاریدر این کشور با رسیدن به 3.7 درصد، به پایین ترین رقم در طی 49 سال گذشته رسید.

جان ویلیامز، رئیس فدرال رزرو شعبهنیویورکاین شایعه که فدرال رزرو امسال یک نوبت دیگر و در سال آینده 3 نوبت افزایش خواهد داد را تایید کرده است.

کمیسیون اروپا بهایتالیااعلام کرده که نگران برنامه های کسریبودجهاین کشور در طی 3 سال آینده است، زیرا ارقامکسری بودجهبالاتر از رقمی است کهاتحادیه اروپادر ماه جولای از این کشور خواسته بود، اما رم تاکید کرده که از طرح هزینه های خودعقب نشینینخواهد کرد.


مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر: