کد خبر: ۳۹۰۴۶
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰
امروز آخرین مهلت برای ثبت شماره شبای بانکی برای دریافت سود سهام عدالت سال مالی ۹۵ است و این مهلت به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.
به گزارش خبری تجارت امروز ؛ فروردین سال ۱۳۹۶ بود که سازمان خصوصی‌سازی اعلام کرد «مشمولان سهام عدالت می‌توانند با ورود به سامانه سهام عدالت، شماره شبای بانکی خود را وارد کنند تا در زمان توزیع سود سهام عدالت، این سازمان از طریق آن شماره شبای بانکی اقدام به واریز مبلغ سود کند.»

سازمان خصوصی‌سازی مشمولان را به ۲۰ گروه طبقه بندی و و با اولویت بندی سود سهام عدالت آن را واریز کرد. مشمولانی که دارای سهام یک میلیون تومان مبلغ ۱۵۰ هزار تومان، مشمولین دارای سهام ۵۳۲ هزار تومان مبلغ ۸۰ هزا تومان واریز شد.

اما عده ای نیز در ثبت شماره شبای بانکی تعدادی در سامانه کوتاهی کرده بودند که این سازمان در تاریخ ۲۴ تیرماه مجدد مهلت ثبت شماره شبانی بانکی تمدید و سامانه را تا تاریخ ۱۵ مرداد ماه فعال کرد.

بر این اساس ۱۵ مرداد ماه آخرین مهلت برای ثبت شماره شبای بانکی بود اما در آخرین جلسه شورای عالی اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی این تاریخ تا این مهلت حداکثر تا پایان مهرماه سال جاری برای مشمولان تمدید شد.

بر اساس این مصوبه، این مهلت حداکثر تا پایان مهر امسال تمدید شده بود که امروز مورخ ۹۷/۷/۳۰ آخرین مهلت ثبت نام مشمولان سهام عدالت است.
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر: