کد خبر: ۳۹۱۰۳
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۶
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه ۱۴۷واحد رشد کرد.

به گزارش خبری تجارت امروز ؛ در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه تعداد 2 میلیارد و 289میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش 589میلیارد تومان در 157هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد 147واحدی در ارتفاع 183هزار و 366واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر مثبت بر رشد دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید، بانک ملت و گروه مپنا شد و در مقابل نمادهای معاملاتی پالایش نفت اصفهان،پتروشیمی پارس و پالایش نفت تهران با افت خود مانع افزایش بیشتر شاخص بورس شدند.

شاخص‌های اصلی بازار سرمایه هم روز مثبتی را پشت سر گذاشتند به‌طوری که شاخص قیمت (وزنی ــ ارزشی) 42واحد، کل (هموزن) 209واحد، قیمت (هموزن) 148واحد، آزاد شناور 690واحد و شاخص‌‌ بازار اول 586 واحد رشد کردند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 1129 میلیون ورقه به‌ارزش 447میلیارد تومان در 103هزار نوبت، آیفکس 22واحد افت کرد و در ارتفاع 2018واحد قرار گرفت.


مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
تیتر یک و صفحه نخست روزنامه‌ها 23 بهمن
روزنامه کیهان با عنوان مهم‌ترین پیام راهپیمایی دیروز نوشت: «به‌هم ریختگی جبهه دشمن» و اثبات این ادعا که محاسبات آن‌ها گاهی، چقدر «پرت» است، یکی دیگر از برکات چهلمین سالگی انقلاب اسلامی ایران بود.
پربحث ترین