کد خبر: ۳۹۱۸۳
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۷
احتمال بروز مسائل و مشکلات مربوط به قشر کارگر، مخصوصاٌ عدم پرداخت حقوق، مزایا، مطالبات و پاداش آخر سال از طرف بعضی از کارفرمایان در سطح شهرستان بهارستان وجود دارد که می بایست به سرعت راهکاری برای زمان بروز چنین مشکلاتی پیدا کرد.
به گزارش تجارت امروز، سیدحبیب موسوی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به برگزاری نهمین جلسه کمیسیون کارگری شهرستان بهارستان در سال جاری، عنوان داشت: در طول این نشست که با حضور اعضا برگزار گردید، آخرین وضعیت کارگری در سطح شهرستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
وی در ادامه باتاکید بر لزوم توجه ویژه و کافی به قشر کارگر، تصریح کرد: می بایست امنیت و آرامش شغلی کارگران به عنوان سرمایه‌های صنعت و توسعه در جامعه امروز، حفظ شود و رفع مشکلات این قشر زحمتکش در دستور کار مسئولین قرار بگیرد.
موسوی در رابطه با راهکارها و تصمیمات این کمیته پیرامون رفع مشکلات کارگران بهارستانی، اذعان داشت: باید چارچوبی در راستای حفظ آرامش و امنیت در جامعه کارگری شهرستان بهارستان تدوین شود و با مدیریت و راهبری علاوه‌بر پیشگیری، مانع بروز مشکلات کارگری در سطح شهرستان شد.
وی همچنین به قرار گرفتن در ماه‌های پایانی سال ۹۷ اشاره کرد و تبیین کرد: احتمال بروز مسائل و مشکلات مربوط به قشر کارگر، مخصوصاٌ عدم پرداخت حقوق، مزایا، مطالبات و پاداش آخر سال از طرف بعضی از کارفرمایان در سطح شهرستان بهارستان وجود دارد که می بایست به سرعت راهکاری برای زمان بروز چنین مشکلاتی پیدا کرد.
معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به بررسی مسائل و مشکلات کارگری سه واحد تولیدی فعال در سطح شهرستان در طول نشست برگزار شده، خاطرنشان کرد: اعضای کمیسیون در رابطه با مشکلات و مسائل احتمالی ماه‌های پایانی سال برای قشر کارگر، انجام برنامه‌ریزی و پیش‌بینی‌های لازم به جهت جلوگیری از وقوع آن را در دستور کار خود قرار دادند.
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر: