کد خبر: ۳۹۲۲۷
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۸
مدیرعامل شرکت ملی صادرات گاز از رایزنی با طرف عمانی در زمینه طرح صادرات گاز از ایران به عمان خبرداد.

به گزارش تجارت امروز؛ مهران امیرمعینی با اعلام اینکه درماه‌های گذشته رایزنی‌های خوبی با طرف عمانی انجام شده است افزود: در جلسه‌ای که در آینده نزدیک با عمانی‌ها خواهیم داشت، سندی را نهایی می‌کنیم که چارچوب همکاری و مسئولیت‌های دو طرف دراین سند تعیین خواهد شد و این سند پایه مناقصه‌ای است که قرار است برای خط لوله برگزار شود.

وی بابیان اینکه یک شرکت خارجی نیز تمایل خود را برای مشارکت دراین طرح اعلام کرده است گفت: سرمایه مورد نیاز برای این طرح بین ۶۰۰ تا ۸۰۰ میلیون دلار است، اجرای طرح به حدود دو سال زمان نیاز دارد. اگر سند امضا شود، شش تا هشت ماه زمان برای تنظیم اسناد و برگزاری مناقصه نیاز است بنابراین به‌ طور کلی بعد از امضای سند، اجرای پروژه به دو سال و نیم تا سه سال زمان نیاز دارد.

مطالب مرتبط
برچسب ها: گاز ، صادرات گاز ، ایران ، عمان
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
تیتر یک روزنامه‌های صبح کشور
روحانی خطاب به امریکا؛ صلح در برابر صلح، تهرانی‌ها در صدر برترین‌های کنکور، سلامت مردم زیر تیغ سهمیه‌ها، تسویه حساب ژئوپلیتیک در زمین سوریه، تکرار تراژدی خصوصی ‏سازی در ایران، تکریم وزیر تحریم‌شده، جزئیات اجرای حذف۴ صفر از پول ملی، برق هسته‌ای چقدر هزینه دارد؟، ایران برنده جنگ تجاری چین و امریکا، چرا دشمن از «ایرانِ پرجمعیت» هراس دارد؟ و دام ترامپ برای جانسون تازه‌کار از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.
پربحث ترین