کد خبر: ۳۹۲۸۰
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۴
در این مرحله سود سهامتوزیع مرحله اول سود مالی سال 96 سهام عدالت در خراسان شمالیعدالت به حساب 122هزار و 215 نفر از سهامدارانی که زیر پوشش نهادهای کمیته امداد و بهزیستی از اول آذر واریز شد.

به گزارش تجارت امروز؛  مدیر عامل شرکت تعاونی سهام عدالت استان گفت : در این مرحله سود سهامعدالت به حساب 122هزار و 215  نفر از سهامدارانی که زیر پوشش نهادهای کمیته امداد و بهزیستی از اول آذر واریز شد.

ابراهیم قربانی افزود : سود سهام عدالت کسانی که زیر پوشش نهادهای حمایتی نیستند هم از ماه بعد تا حداکثر تا پایان سال 97 به حساب آنها واریز خواهد شد.

وی گفت : مددجویانی که یک میلیون تومان سهام داشتند به ازای هر نفر 175 هزار تومان سود سال 96 است که به حساب آنها واریز می شود و دیگر سهامداران نیز به نسبت میزان سهام خود سود دریافت خواهند کرد.    

مدیر عامل شرکت تعاونی سهام عدالت استان در ادامه افزود: همچنین سهام دارانی که به هر دلیل تا کنون موفق به دریافت سود سال مالی 95 خود نشده اند،با مراجعه به سایت سهام عدالت و وارد کردن شبای بانکی خود سود مالی 95 و 96 را باهم دریافت خواهند کرد.

به گفته قربانی وارثین کسانی که فوت شده اگر کار نقل و انتقال سهام فرد متوفی به وارثین راقطعی کردند نیز سهام را دریافت می کنند.

در خراسان شمالی 731 هزار و 441 نفر مشمول دریافت سهام عدالت هستند.

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر: