کد خبر: ۳۹۳۱۲
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۱
«ممدو دومبیا» رئیس باشگاه تجار مسلمان ساحل عاج روز جمعه در دیدار با «منصور شکیب مهر» سفیر جمهوری اسلامی ایران، بر همکاری فعالان اقتصادی دو کشور تأکید و برای مشارکت فعال در برنامه‌های پیش بینی شده، اعلام آمادگی کرد.
به گزارش تجارت امروز؛ در این دیدار موضوعات مختلفی در زمینه همکاری دوجانبه در بخش‌های اقتصادی و تجاری مورد بحث و گفت ‌وگو قرار گرفت. 
سفیر کشورمان با اشاره به برگزاری نمایشگاه ایران اکسپو در تهران و همچنین نمایشگاه محصولات ایرانی در آینده‌ای نزدیک در شهر ابیجان، با دعوت از این تشکل برای مشارکت، بر ضرورت شناخت تجار از ظرفیت‌های موجود در دو کشور از طریق شرکت در رویدادهای اقتصادی و تجاری تأکید کرد. 
شکیب مهر همچنین از سفر هیأتی از تجار ساحل عاجی برای شرکت در نمایشگاه ایران اکسپو استقبال کرد.
رئیس باشگاه تجار مسلمان ساحل عاج نیز با معرفی جایگاه و ظرفیت‌های این باشگاه در زمینه اقتصادی در راستای تقویت مناسبات اقتصادی و تجاری، بر همکاری فعالان اقتصادی دو کشور تأکید کرد.
ساحل عاج کشوری آفریقایی در مجاورت غنا و بزرگترین تولید کننده کاکائو در جهان است. ایران از این کشور پودر کاکائو وارد و محصولاتی همچون بیسکویت، روغن موتور، رب گوجه فرنگی، کاشی و اتانول به آن صادر می کند.
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
کامورو 2020 چه تغییراتی دارد؟
شورلت کامارو مدل 2020 با تغییرات کوچکی در طراحی ظاهری خود در معرض دید عموم قرار گرفت. این تغییر که در مدل SS این خودرو اعمال شده، انتقادات نسبت به مدل 2019 آن را کاهش می دهد.
پربحث ترین