کد خبر: ۳۹۵۶۲
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۵
میانگین تولید سه و نیم سال گذشته این شرکت زیر سیصد هزار زوج در سال بود که تاپایان سال جاری نزدیک به ۴۰۰ هزار زوج در سال خواهد رسید.

به گزارش تجارت امروز؛ حسین آزمایشی در ، شرکت کفش نوید بهمن استان سمنان موفق شده استاندارد بین المللی ایزو  17025 را که ویژه کیفیت کفش را بدست آورد.

 

مدیر عامل شرکت کفش نوید بهمن افزود : این واحد تولیدی صنعتی توانسته است به تکنولوژی تزریق مستقیم زیره های سه جزئی کفش دست یابد و برای این منظور چسبی را در تولید کفش استفاده می کند که با تحمل 180 درجه سانتیگراد دما ، کیفیت زیر سازی کفش را بهبود می بخشد.

 

وی با بیان اینکه در شرایط اقتصادی که فعلا وجود دارد در بحث تولید مشکلاتی که وجود داشت، خوشبختانه ما توانستیم نسبت به میانگین سه سال و نیم گذشته تیراژ تولیدی مجموعه مان را بیش از ۳۰ درصد افزایش دهیم اضافه کرد: میانگین تولید سه و نیم سال گذشته این شرکت زیر سیصد هزار زوج در سال بود که تاپایان سال جاری نزدیک به ۴۰۰ هزار زوج در سال خواهد رسید.

 

آزمایشی تصریح کرد: 200 نفرنیروی مستقیم و300 نفر به صورت غیر مستقیم در این مجموعه فعالیت می کنند.

 

اشتغال 100 نفر در کارگاههای خانگی شرکت کفش نوید بهمن استان سمنان

مدیر عامل شرکت کفش نوید بهمن اضافه کرد: در کارگاههای خانگی این شرکت در سطح شهر مهدیشهرنیز در حال حاضر ۱۰۰ نفر مشغول هستند که قصد داریم در برنامه های آینده این مقدار را نیز افزایش دهیم.

 

وی با اشاره به فروش کالای این شرکت در در داخل کشور اظهارداشت: در سازمانهای نظامی، سازمانهای تولیدی مثل شرکت های خودرو ساز، شرکت های فولاد و شرکت های حوزه پتروشیمی، در حوزه کفش های پیاده روی هم محصولاتی مثل برند تن تاک را ما تولید میکنیم.

 

آزمایشی تصریح کرد: در بحث صادرات نیز به کشورهای سوریه لبنان عراق آذربایجان و ... صادرات داریم و در حوزه CIS هم بازارمان را نیز افزایش خواهیم داد.

 

مدیر عامل شرکت کفش نوید بهمن از حضور این شرکت  در دو نمایشگاه سالجاری خبردادوافزود: نمایشگاه تخصصی ایپاس که برای محصولات نظامی است و همچنین نمایشگاه ایفاس را شرکت کردیم.

 

وی تصریح کرد:نمایشگاه کیف و چرمی هم که هر ساله در کشور در همین سالن خلیج فارس برگزار می شود نمایشگاه اینفکس بود که شرکت کردیم.

 

اعطای تندیس شرکت های منتخب سال ۹۷به شرکت کفش نوید بهمن استان سمنان

آزمایشی افزود:  ما با راه اندازی خط زیر چسب های خودمان که امسال قبل از پایان سال قرار است اتفاق بیفتد که به طبع اون کارگاه های خانگی ما که بحث توانمند سازی مردم که از محورهای اقتصاد مقاومتی است بحث داخل کارخانه خط که راه بیفتد تقریبا می شود گفت پیش بینی این است که ما تمرکزمان روی کارگاههای خانگی مان باشد که فقط یک بخشی از کار نهایی تولید محصول به واسطه ماشین آلات تخصصی در سطح کارخانه انجام بشود.

 

مدیر عامل شرکت کفش نوید بهمن با اشاره به پنجمین دوره اعطای تندیس شرکت های منتخب سال ۹۷ در سالن خلیج فارس محل دائمی نمایشگاههای بین المللی گفت: در این همایش انتخاب برترین شرکت های تولیدی و صنعتی در حوزه های مختلف در سطح کشور بود واین شرکت به نمایندگی از هلدینگ توسعه اقتصادی صبا در این جشنواره شرکت کرد.

 

وی افزود: شرکت کفش نوید بهمن با عنوان شرکت منتخب این هلدینگ اقتصادی فعالیتهایی که انجام داده بودیم در حوزه تولید بحث کیفیت بود که در سطح استاندارد های جهانی داشتیم و بحث اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال که حالا ما توانمند سازی مردم، کارگاههای خانگی که کفش نوید بهمن ایجاد کرده که از معیارهای انتخاب مجموعه، هر ساله این جشنواره به میزبانی موسسات وزارت صنعت معدن تجارت انجام می شود امسال نیز طبق روال هر ساله انجام شد، شرکت کفش نوید بهمن با تکیه به نیروی متخصصی که در این مجموعه دارد، به همت این زحمت کشان در این لیست شرکت های منتخب قرار گرفت.

مطالب مرتبط
برچسب ها: کفش ، سمنان ، تولید کفش
نام:
ایمیل:
* نظر: