کد خبر: ۳۹۵۶۹
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۰
در آشفته بازاری که دو خودروساز بزرگ کشور ایجاد کردند و مردم را نسبت به خودروسازان بی اعتماد کردند هستند شرکت‌هایی که با برنامه‌ریزی و زمانبندی صحیح نسبت به تحویل خودرو اقدام می‌کنند و حتی شرایط تحویل فوری می‌گذارند.

به گزارش تجارت امروز؛ بعد از اینکه قیمت دلار افزایش یافت و به دنبال آن قیمت‌ خودروها گران شد، پیش فروش خودروسازان با توجه به حاشیه سودی که برای متقاضیان در بازار ایجاد می‌کرد، از استقبال باورنکردنی برخوردار شده است، بنابراین در هر دوره‌ای که تعدادی خودرو از سوی خوردوسازان برای پیش فروش عرضه می‌شد، بسیاری از متقاضیان از بازار پیش فروش خودرو دست خالی باز می‌گشتند.

پیش فروش‌های با حجم بالا در شرایطی اتفاق اقتاد که خودروسازان و به خصوص دو خودروساز بزرگ کشور که قبل از آغاز بحران دلار نیز در خصوص برخی خودروها تاخیر 4 تا 6 ماهه داشتند وارد فاز جدیدی از تاخیر در تحویل خودرو شدند. در این میان برخی شرکت‌ها با کنترل به موقع شریط مشتریان را راضی نگاه داشتند ولی دو خودروساز بزرگ کشور به قدری برای مردم مشکلات ایجاد کردند که اقبال مردم به آخرین پیش فروش آنها نسبت به گذشته بسیار کم شد به طوری که سایت فروش این دو خودروساز تا روزها باز بود.

اما در این میان هستند شرکت‌هایی که فروش و پیش فروش حتی با شرایط تحویل فوری نیز دارند.

کرمان موتور در این زمینه پس از ارائه شرایط پیش فروش 15 روز اول دی ماه در جهت کمک به کنترل بازار خودرو و کاهش مشکلات مردم نسبت به پیش فروش 15 روز دوم نیز اقدام کرده است تا به این صورت نشان دهد می‌توان در شرایطی که همه خودروسازان تاخیر در تعهد دارند نیز با برنامه‌ریزی متعهد و منظم بود. 

پیش فروش کرمان موتور؛ در جایی که دیگران از تحویل بازماندند.

  

پیش فروش کرمان موتور؛ در جایی که دیگران از تحویل بازماندند.

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر: