کد خبر: ۳۹۵۹۰
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۶
برگزاری 6 دوره آموزش تخصصی شامل آموزش حسابداری، آموزش قوانین مالیات بر ارزش افزوده، آموزش قوانین محاسبات عمومی کشور، آموزش قوانین مناقصات، قوانین مبارزه با پول‌شویی و دوره آموزش تجارت الکترونیک و برای حدود 150 نفر از همکاران در هر دوره اقدام کرد.

به گزارش تجارت امروز؛ مدیرکل امور مالی و ذیحسابی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری دورههای آموزشی تخصصی ویژه کارکنان ادارات امور مالی بنیاد شهید و امور ایثارگران خبر داد.
سید محمدمهدی موسوی در این رابطه گفت: اداره کل امور مالی و ذیحسابی در راستای دانشافزایی و ارائه آموزشهای تخصصی به کارکنان ادارات امور مالی استانها و ستاد مرکزی بنیاد در طی سال 1397 با همکاری ادارات کل توسعه منابع انسانی و پشتیبانی نسبت به برگزاری 6 دوره آموزش تخصصی شامل آموزش حسابداری، آموزش قوانین مالیات بر ارزش افزوده، آموزش قوانین محاسبات عمومی کشور، آموزش قوانین مناقصات، قوانین مبارزه با پولشویی و دوره آموزش تجارت الکترونیک و برای حدود 150 نفر از همکاران در هر دوره اقدام کرد.

وی افزود: از نتایج برگزاری این دورهها در سال جاری میتوان به افزایش دقت و بهرهوری بیشتر همکاران در امور محوله، پاسخگویی شفاف، ارتقاء سلامت نظام اداری و بهرهبرداری بهینه از نرمافزارهای مالی و اموال اشاره کرد.

مدیرکل امور مالی و ذیحسابی بنیاد شهید و امور ایثارگران در پایان ابراز امیدواری کرد: دورههای آموزشی مفید و کاربردی جدید در دست بررسی است تا در سال 1398 برگزار شده و تأثیرگذاری آن دوچندان شود.

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
تیتر یک و صفحه نخست روزنامه‌ها 23 بهمن
روزنامه کیهان با عنوان مهم‌ترین پیام راهپیمایی دیروز نوشت: «به‌هم ریختگی جبهه دشمن» و اثبات این ادعا که محاسبات آن‌ها گاهی، چقدر «پرت» است، یکی دیگر از برکات چهلمین سالگی انقلاب اسلامی ایران بود.
پربحث ترین