کد خبر: ۳۹۵۹۰
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۶
برگزاری 6 دوره آموزش تخصصی شامل آموزش حسابداری، آموزش قوانین مالیات بر ارزش افزوده، آموزش قوانین محاسبات عمومی کشور، آموزش قوانین مناقصات، قوانین مبارزه با پول‌شویی و دوره آموزش تجارت الکترونیک و برای حدود 150 نفر از همکاران در هر دوره اقدام کرد.

به گزارش تجارت امروز؛ مدیرکل امور مالی و ذیحسابی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری دورههای آموزشی تخصصی ویژه کارکنان ادارات امور مالی بنیاد شهید و امور ایثارگران خبر داد.
سید محمدمهدی موسوی در این رابطه گفت: اداره کل امور مالی و ذیحسابی در راستای دانشافزایی و ارائه آموزشهای تخصصی به کارکنان ادارات امور مالی استانها و ستاد مرکزی بنیاد در طی سال 1397 با همکاری ادارات کل توسعه منابع انسانی و پشتیبانی نسبت به برگزاری 6 دوره آموزش تخصصی شامل آموزش حسابداری، آموزش قوانین مالیات بر ارزش افزوده، آموزش قوانین محاسبات عمومی کشور، آموزش قوانین مناقصات، قوانین مبارزه با پولشویی و دوره آموزش تجارت الکترونیک و برای حدود 150 نفر از همکاران در هر دوره اقدام کرد.

وی افزود: از نتایج برگزاری این دورهها در سال جاری میتوان به افزایش دقت و بهرهوری بیشتر همکاران در امور محوله، پاسخگویی شفاف، ارتقاء سلامت نظام اداری و بهرهبرداری بهینه از نرمافزارهای مالی و اموال اشاره کرد.

مدیرکل امور مالی و ذیحسابی بنیاد شهید و امور ایثارگران در پایان ابراز امیدواری کرد: دورههای آموزشی مفید و کاربردی جدید در دست بررسی است تا در سال 1398 برگزار شده و تأثیرگذاری آن دوچندان شود.

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
کامورو 2020 چه تغییراتی دارد؟
شورلت کامارو مدل 2020 با تغییرات کوچکی در طراحی ظاهری خود در معرض دید عموم قرار گرفت. این تغییر که در مدل SS این خودرو اعمال شده، انتقادات نسبت به مدل 2019 آن را کاهش می دهد.
پربحث ترین