کد خبر: ۳۹۶۱۰
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۸
شامپو تخم مرغی نوستالژی خیلی از ما ایرانی هاست. شامپویی که در اکثر خانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گرفت و خیلی‌ها حتی اسم شرکت تولیدکننده آن را هم نمی‌دانستند
به گزارش تجارت امروز؛ روزنامه خراسان  با مطرح کردن شامپو تخم مرغی در صدد بود تا شاخص تورم را شرح دهد. شاید این روزنامه نوشت: اگر متولد دهه شصت نباشید معنی عکس و «شامپو تخم مرغی» را درک نکنید. شامپو تخم مرغی نوستالژی خیلی از ما ایرانی هاست. شامپویی که در اکثر خانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گرفت و خیلی‌ها حتی اسم شرکت تولیدکننده آن را هم نمی‌دانستند، اما افزایش قیمت همین شامپو از ۱۲۵۰ تومان به ۴۹۰۰ تومان از مطالب پر بازدید همراه با حسرت در فضای مجازی بود. کاربری نوشت: «درود به شرفت شامپو تخم مرغی، از قدیم بودی، حالا هم هستی، وقتی تموم می‌شدی یه کم آب می‌ریختیم توی قوطی و هم می‌زدیم یه ماه دیگه کارمونو راه می‌انداختی». کاربر دیگری نوشت: «این رشد قیمت شامپو تخم مرغی بهتر از هر آمار و ارقامی بهمون ثابت می‌کنه تو گرونیای امسال اقشار ضعیف جامعه چقدر ضربه خوردن».
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
با لندور دیفندر 2020 آشنا شوید
پس از سال‌ها نسل جدید لندرور دیفندر معرفی شد. این مدل همچنین پس از 20 سال غیبت به صورت رسمی به بازار خودروی آمریکای شمالی قدم می‌گذارد.
پربحث ترین