کد خبر: ۳۹۸۴۰
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴
تسهیلات سفر برای یک بازنشسته و همراه ارائه می شود و هتل های ایرانگردی و جهانگردی نیز به بازنشستگان خدمات با 70 درصد تخفیف ارائه می دهند.
به گزارش تجارت امروز؛ صادق نیکدل شامگاه اظهار داشت: مدت 2 سال از اجرای قانون همسان‌سازی و افزایش پلکانی حقوق‌ها می گذرد و تداوم اجرای این قانون، می‌تواند به تدریج مشکل اختلاف حقوق بازنشستگان قدیم و جدید را مرتفع کند.
وی ابراز داشت: صندوق بازنشستگی کشوری در ماه های پایانی سال خبرهای خوشی برای بازنشستگان کشوری داشته است.
نیکدل با اشاره به پرداخت عیدی همراه با حقوق بهمن ماه برای بازنشستگان، افزود: افزایش 25درصد سهمیه سفر از دیگر خبرهای خوش برای بازنشستگان است و براساس برنامه ریزی ها حدود 50 هزار سهمیه سفر با کمک هزینه هفت میلیون و 400 هزار ریال در نظر گرفته شده است.
نیکدل تصریح کرد: تسهیلات سفر برای یک بازنشسته و همراه ارائه می شود و هتل های ایرانگردی و جهانگردی نیز به بازنشستگان خدمات با 70 درصد تخفیف ارائه می دهند.
وی یادآور شد: افزایش 30درصد اعتبار بیمه تکمیلی بر مبنای دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از دیگر خبرهای خوش سال 97 است.
نیکدل افزود : تعداد بازنشستگان کشوری در قبل از انقلاب اسلامی یک هزار و 300 نفر بود که در حال حاضر به 20 هزار نفر رسیده است.
مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان سمنان گفت: قبل از انقلاب اسلامی بیمه تکمیلی درمان، بیمه عمر، ساخت خانه های امید، تسهیلات وام قرض الحسنه، تورهای سیاحتی و زیارتی و جشنواره های ورزشی به بازنشستگان ارائه نمی شد، ولی در زمان حاضر به برکت انقلاب این خدمات به بازنشستگان ارائه می شود.
به گزارش ایرنا، در زمان راه اندازی مدیریت صندوق بازنشستگی در استان سمنان در سال 77 ، حدود پنج هزار و 400 بازنشسته در این استان حضور داشتند و اکنون این عدد به 20 هزار بازنشسته رسیده، این در حالی است که تعداد کارمندان استان سمنان مشمول صندوق از 14 هزار نفر به کمتر از 10 هزار نفر در سال 1397 کاهش یافته است که از این تعداد حدود پنج هزار نفر را بانوان بازنشسته تشکیل می‌دهند.
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
تیتر یک روزنامه‌های صبح کشور
روحانی خطاب به امریکا؛ صلح در برابر صلح، تهرانی‌ها در صدر برترین‌های کنکور، سلامت مردم زیر تیغ سهمیه‌ها، تسویه حساب ژئوپلیتیک در زمین سوریه، تکرار تراژدی خصوصی ‏سازی در ایران، تکریم وزیر تحریم‌شده، جزئیات اجرای حذف۴ صفر از پول ملی، برق هسته‌ای چقدر هزینه دارد؟، ایران برنده جنگ تجاری چین و امریکا، چرا دشمن از «ایرانِ پرجمعیت» هراس دارد؟ و دام ترامپ برای جانسون تازه‌کار از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.
پربحث ترین