کد خبر: ۳۹۹۱۱
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۷
آزاد شدن واردات گوشی مسافری مطابق روال گذشته‌ای که تا 7 اسفند ماه جاری بود نقطه مناسبی برای شروع ارزان شدن گوشی موبایل است.

به گزارش تحارت امروز؛ در جلسه2ای که فی مابین مسئولان اتحادیه صوتی تصویری و گوشی موبایل؛ نماینده گمرکان ؛ نماینده دادستانی و دیگر مسئولان ذی ربط برقرار شده است توافقاتی در جهت حل مشکل قیمت گوشی موباید و کاهش آن صورت گرفت

آزاد شدن واردات گوشی مسافری مطابق روال گذشته‌ای که تا 7 اسفند ماه جاری بود نقطه مناسبی برای شروع ارزان شدن گوشی موبایل است. 

واردات هر گوشی تنها با کارت ملی امکان‌پذیر است. بر این اساس هر مسافر می‌تواند یک گوشی تلفن همراه وارد کشور کند و البته لازم است تا حقوق واردات تلفن همراه که وارد شده نیز به دولت پرداخت شود.

بر اساس تصمیم اتخاذشده  تا زمانی که مشکلات این بازار برطرف شود رویه اتخاذشده ادامه خواهد داشت.

هدف از اتخاذ تصمیم اخیر ایجاد آرامش نسبی در بازار موبایل تا پیش از اتمام سال است.

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
تیتر یک روزنامه‌های صبح کشور
روحانی خطاب به امریکا؛ صلح در برابر صلح، تهرانی‌ها در صدر برترین‌های کنکور، سلامت مردم زیر تیغ سهمیه‌ها، تسویه حساب ژئوپلیتیک در زمین سوریه، تکرار تراژدی خصوصی ‏سازی در ایران، تکریم وزیر تحریم‌شده، جزئیات اجرای حذف۴ صفر از پول ملی، برق هسته‌ای چقدر هزینه دارد؟، ایران برنده جنگ تجاری چین و امریکا، چرا دشمن از «ایرانِ پرجمعیت» هراس دارد؟ و دام ترامپ برای جانسون تازه‌کار از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.
پربحث ترین