کد خبر: ۴۰۰۴۱
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۷
پیشکسوت آبی پوشان گفت: در روزی که کمتر کسی فکرش را می کرد، استقلال الهلال را شکست داد تا بار دیگر بزرگی اش را در آسیا ثابت کند.

به گزارش تجارت امروز؛ علیرضا اکبرپور اظهار داشت: استقلالی بسیار باهوش و با برنامه را مقابل الهلال دیدیم. وقتی بچه های ما تیمی مثل الهلال که مدعی قهرمانی این فصل لیگ قهرمانان آسیا می باشد را این طور مقتدرانه شکست می دهند، یعنی باهوش و با برنامه بوده اند .

پیشکسوت آبی پوشان گفت: قبل از بازی کمتر کسی فکرش را می کرد که استقلال از این میدان برنده خارج شود. اما آبی پوشان این غیر ممکن را با تلاش و کوشش ممکن کردند تا یک بار دیگر ثابت کنند تیم بزرگی در آسیا هستند.

وی افزود: استقلال همیشه در آسیا بزرگی اش را ثابت کرده و این بار هم این اتفاق افتاد. آن هم در بهترین زمان ممکن.

مهاجم پیشین آبی پوشان گفت: استقلال این اواخر به خاطر اتفاقات دربی دچار حاشیه هایی شده بود که این پیروزی به موقع باعث شد تا حاشیه ها هم جمع شود.

 بیشتر بخوانید:

 اکبرپور در خصوص غیبت چند بازیکن بزرگ و تأثیرگذار استقلال در این بازی بیان داشت: همه بازیکنان استقلال بزرگ و تأثیرگذار هستند و اصلاً بازیکنی که یک سری حداقل ها را نداشته باشد نمی تواند به این تیم برسد. حتی نفر سی اُم تیم استقلال هم بازیکن بزرگی است. اما در هر بازی فقط ۱۱ نفر به زمین می روند و نهایتاً ۳ نفر هم تعویض می شوند که این انتخاب ها دست سرمربی است و دلیل نمی شود اگر یک بازیکن در ترکیب نباشد توانمندی کمتری دارد.

پیشکسوت استقلال گفت: بازی با الهلال مشخص کرد استقلال بازیکنان خوب زیادی دارد. غیبت هیچ بازیکنی در این بازی محسوس نبود.

اکبرپور در خصوص شانس آبی پوشان برای صعود از گروه مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا بیان داشت: این پیروزی هم شانس استقلال را برای صعود از این گروه زیاد کرد و هم به طور ...

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
کامورو 2020 چه تغییراتی دارد؟
شورلت کامارو مدل 2020 با تغییرات کوچکی در طراحی ظاهری خود در معرض دید عموم قرار گرفت. این تغییر که در مدل SS این خودرو اعمال شده، انتقادات نسبت به مدل 2019 آن را کاهش می دهد.
پربحث ترین