کد خبر: ۴۰۰۷۳
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۱
میزان خسارات سیل اخیر در استان را افزون بر ۱۰ هزار میلیارد ریال در بخش‌های مختلف عنوان کرده بود.

به گزارش تجارت امروز؛ رئیس سازمان برنامه وبودجه در این دیدار ضمن ابراز همدردی با مردم و مناطق سیل زده، برای پرداخت هزینه‌های مربوط به جبران خسارات سیل در استان در اسرع وقت تاکید داشت.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد نیز، میزان خسارات سیل اخیر در استان را افزون بر ۱۰ هزار میلیارد ریال در بخش‌های مختلف عنوان کرده بود.

احمدی یادآور شد: رئیس سازمان برنامه وبودجه نیز در جریان وضعیت تخصیص اعتبارات سال گذشته اعم از عمرانی و هزینه‌ای از محل‌های مختلف ملی، استانی، دو درصد نفت و تملک و دارایی‌های و سرمایه‌ای استان نیز قرار گرفت.

وی ادامه داد : نوبخت با اشراف کامل بر روی استان کهگیلویه وبویراحمد و میزان محرومیت‌ها و چالش‌های فرا روی موجود برای همراهی و نگاه ویژه دولت در تخصیص اعتبارات سال ۹۸ و تسریع در طرح‌های زیربنایی اولویت دار استان تاکید کرد.

سال گذشته و در دیدار‌های هفتگی استاندار کهگیلویه وبویراحمد با مقامات و مسئولان کشوری و رایزنی به هلدینگ‌های اقتصادی قدم‌های مثبتی در راستای محرومیت زدایی و کمک به توسعه همه جانبه این استان برداشته شد.

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
کامورو 2020 چه تغییراتی دارد؟
شورلت کامارو مدل 2020 با تغییرات کوچکی در طراحی ظاهری خود در معرض دید عموم قرار گرفت. این تغییر که در مدل SS این خودرو اعمال شده، انتقادات نسبت به مدل 2019 آن را کاهش می دهد.
پربحث ترین