کد خبر: ۴۰۰۷۳
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۱
میزان خسارات سیل اخیر در استان را افزون بر ۱۰ هزار میلیارد ریال در بخش‌های مختلف عنوان کرده بود.

به گزارش تجارت امروز؛ رئیس سازمان برنامه وبودجه در این دیدار ضمن ابراز همدردی با مردم و مناطق سیل زده، برای پرداخت هزینه‌های مربوط به جبران خسارات سیل در استان در اسرع وقت تاکید داشت.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد نیز، میزان خسارات سیل اخیر در استان را افزون بر ۱۰ هزار میلیارد ریال در بخش‌های مختلف عنوان کرده بود.

احمدی یادآور شد: رئیس سازمان برنامه وبودجه نیز در جریان وضعیت تخصیص اعتبارات سال گذشته اعم از عمرانی و هزینه‌ای از محل‌های مختلف ملی، استانی، دو درصد نفت و تملک و دارایی‌های و سرمایه‌ای استان نیز قرار گرفت.

وی ادامه داد : نوبخت با اشراف کامل بر روی استان کهگیلویه وبویراحمد و میزان محرومیت‌ها و چالش‌های فرا روی موجود برای همراهی و نگاه ویژه دولت در تخصیص اعتبارات سال ۹۸ و تسریع در طرح‌های زیربنایی اولویت دار استان تاکید کرد.

سال گذشته و در دیدار‌های هفتگی استاندار کهگیلویه وبویراحمد با مقامات و مسئولان کشوری و رایزنی به هلدینگ‌های اقتصادی قدم‌های مثبتی در راستای محرومیت زدایی و کمک به توسعه همه جانبه این استان برداشته شد.

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
تیتر یک و صفحه نخست روزنامه‌ها 23 بهمن
روزنامه کیهان با عنوان مهم‌ترین پیام راهپیمایی دیروز نوشت: «به‌هم ریختگی جبهه دشمن» و اثبات این ادعا که محاسبات آن‌ها گاهی، چقدر «پرت» است، یکی دیگر از برکات چهلمین سالگی انقلاب اسلامی ایران بود.
پربحث ترین