کد خبر: ۴۰۰۸۶
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۳
آخرین اخبار در خصوص ادغام بانک‌های نظامی مبنی بر این است که بانک قوامین با ارسال پیامکی به مشتریان خود اعلام داشته است
آخرین اخبار  در خصوص ادغام بانک‌های نظامی مبنی بر این است که بانک قوامین با ارسال پیامکی به مشتریان خود اعلام داشته که در صورت درخواست فروش سهام ظرف 10 روز پول سهام به حسابشان واریز می‌گردد.

این بانک چند روز پیش در سایت اینترنتی خود امکان فروش سهم توسط سهامداران را به صورت غیرحضوری فراهم کرد.

سهامداران حقیقی بانک قوامین با مراجعه به سایت اینترنتی این بانک و تکمیل اطلاعات و تعهد نامه سهام خود را به مبلغ ۱۰۰ تومان خواهند فروخت و نیازی به مراجعه به کارگزاری ها نخواهد بود.

از آنجا که هنوز اطلاعیه انجام معاملات سهام پنج بانک و موسسه اعتباری مهر اقتصاد، کوثر، حکمت ایرانیان، انصار و قوامین در سازمان بورس منتشر نشده است زمان دقیقی برای بازپرداخت وجوه نیز متصور نخواهد بود.

اما بانک قوامین در اقدامی جالب توجه، پس از مراجعه سهامدار و تکمیل اطلاعات فروش در سایت ghbi.ir طی پیامکی به سهامداران مدت زمان واریز وجه سهم را مشخص می کند.

بر این اساس بانک قوامین حداکثر طی ۱۰ روز کاری مبلغ سهام فروش رفته توسط سهامدار را به حساب وی نزد بانک قوامین واریز خواهد کرد.

در ذیل متن پیامک ارسالی به سهامداران بانک قوامین را مشاهده می کنید؛
«بانک قوامین
سهام دار گرامی ......... شما در تاریخ 1398/01/24 ساعت ۹ درخواست فروش سهام خود را نموده اید.
حداکثر تا 10 روز کاری آینده، مبلغ سهام به حساب اعلامی شما نزد بانک قوامین واریز خواهد شد.»

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
کامورو 2020 چه تغییراتی دارد؟
شورلت کامارو مدل 2020 با تغییرات کوچکی در طراحی ظاهری خود در معرض دید عموم قرار گرفت. این تغییر که در مدل SS این خودرو اعمال شده، انتقادات نسبت به مدل 2019 آن را کاهش می دهد.
پربحث ترین