کد خبر: ۴۰۰۸۷
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۴
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی عصر سه شنبه 27 فروردین در محل نمایشگاه‌ شیراز با حضور 175 شرکت داخلی و خارجی آغاز به کار می‌کند.

نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی عصر سه شنبه 27 فروردین در محل نمایشگاه‌ شیراز با حضور 175 شرکت داخلی و خارجی آغاز به کار می‌کند.

به گزارش تجارت امروز؛ به نقل از روابط عمومی جهادکشاورزی فارس، محمدمهدی قاسمی با بیان اینکه شرکت دی.ال.جی، از کشور آلمان حضور مستقیم در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی شیراز خواهد داشت، گفت: دیگر شرکت کنندگان خارجی این نمایشگاه، نمایندگان شرکت‌های اروپایی و آسیایی هستند.

او خاطرنشان کرد که این نمایشگاه در فضایی به وسعت 20 هزار مترمربع برپا خواهد شد که 17 هزارمترمربع آن مسقف بوده و مابقی فضای باز نمایشگاهی را شامل می شود.

قاسمی با اشاره به حضور کارشناسان جهادکشاورزی فارس برای ارائه مشاوره علمی و تخصصی به بازدیدکنندگان، گفت: این نمایشگاه تا روز جمعه 30 فروردین ماه برپا خواهد بود و هر روز بعدازظهر از ساعت 15 تا 21 پذیرای بازدیدکنندگان است.

رئیس جهادکشاورزی استان فارس همچنین از برگزاری چهار کارگاه آموزشی همزمان با برپایی این نمایشگاه با همکاری اتاق بازرگانی شیراز خبر داد و گفت: این کارگاه‌ها شامل اهمیت خاک و منابع آبی در شرایط کنونی، عوامل تعیین کننده شرکت در بازار غیررسمی آب و تمایل به پرداخت آب‌های زیرزمینی، مقایسه روش های ارزیابی آبیاری و همچنین تحلیل خاک و عملکرد آن در تنش های محیطی خواهد بود.

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر: