کد خبر: ۴۰۲۴۶
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۳
شرکت نوش مازندران که با سرمایه 5 میلیارد تومانی در بازار دوم معاملات بورس حاضر است،مشمول دستورالعمل رفع گره معاملاتی شده و سهام آن بدون دامنه نوسان داد و ستد می شود.
به گزارش تجارت امروز؛ در پایان معاملات امروز، نمادهای واسپاری ملت، حمل و نقل توکا و سیمان دورود به دلیل مجمع سالانه و نماد نساجی بروجرد برای مجمع عادی بطور فوق العاده بسته می شود.

بر این اساس،"ولملت" پنجشنبه هفته جاری و " حتوکا، سدور" شنبه هفته آینده برای تصویب صورت های مالی دوره منتهی به اسفند 97 به مجمع می روند.همچنین "نبروج" برای انتخاب اعضای هیات مدیره، شنبه هفته آینده به مجمع عادی بطور فوق العاده نوبت دوم می رود.

در این میان، شرکت نوش مازندران که با سرمایه 5 میلیارد تومانی در بازار دوم معاملات بورس حاضر است،مشمول دستورالعمل رفع گره معاملاتی شده و سهام آن بدون دامنه نوسان داد و ستد می شود.
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
تیتر یک روزنامه‌های صبح کشور
روحانی خطاب به امریکا؛ صلح در برابر صلح، تهرانی‌ها در صدر برترین‌های کنکور، سلامت مردم زیر تیغ سهمیه‌ها، تسویه حساب ژئوپلیتیک در زمین سوریه، تکرار تراژدی خصوصی ‏سازی در ایران، تکریم وزیر تحریم‌شده، جزئیات اجرای حذف۴ صفر از پول ملی، برق هسته‌ای چقدر هزینه دارد؟، ایران برنده جنگ تجاری چین و امریکا، چرا دشمن از «ایرانِ پرجمعیت» هراس دارد؟ و دام ترامپ برای جانسون تازه‌کار از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.
پربحث ترین