کد خبر: ۴۰۳۷۳
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۵
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس: از نظر مجلس افزایش حقوق کارمندان ۴۰۰ هزار تومان به علاوه یک تا ده درصد است.
به گزارش تجارت امروز؛ نعمتی در حاشیه جلسه ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور در جمع خبرنگاران درباره آخرین پیگیری های مجلس در این باره افزود: از طرف هیئت رئیسه آقای یوسف نژاد عضو هیئت رئیسه مامور پیگیری این مهم شده تا برای رفع ابهام مذاکرات مجلس درباره مصوبه افزایش حقوق کارمندان مورد بررسی قرار گیرد تا این مشکل­ رفع شود.

وی همچنین با اشاره به برخی نوسانات در بازار در خصوص برخی کالاهای اساسی و­­روزمره مورد استفاده مردم گفت: برخی قیمت ها در فضای مجازی به صورت تصنعی ­بیان می شود که واقعی نیست و این خود بر مشکلات می افزاید بنابراین از مردم درخواست می کنم خبرها را از رسانه های معتبر دریافت کنند تا باعث ایجاد و گسترش شایعه نباشد.

نعمتی افزود: در جلسه امروز ستاد درباره وضعیت مسکن و همچنین اجاره بها بحث و تاکید شد تا اطلاع رسانی واحدی در این باره صورت گیرد و با مسئولان سایت هایی که قیمت های کاذب را برای ایجاد شایعه در جامعه منتشر می کنند با جدیت برخورد شود.
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
تیتر یک روزنامه‌های صبح کشور
روحانی خطاب به امریکا؛ صلح در برابر صلح، تهرانی‌ها در صدر برترین‌های کنکور، سلامت مردم زیر تیغ سهمیه‌ها، تسویه حساب ژئوپلیتیک در زمین سوریه، تکرار تراژدی خصوصی ‏سازی در ایران، تکریم وزیر تحریم‌شده، جزئیات اجرای حذف۴ صفر از پول ملی، برق هسته‌ای چقدر هزینه دارد؟، ایران برنده جنگ تجاری چین و امریکا، چرا دشمن از «ایرانِ پرجمعیت» هراس دارد؟ و دام ترامپ برای جانسون تازه‌کار از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.
پربحث ترین