کد خبر: ۴۰۴۵۵
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۲
رئیس کمیسیون عمران مجلس از نشست سه جانبه رئیس مجلس شورای اسلامی، وزیر راه و شهرسازی و وزیر کشور پیرو موضوع نابسامانی در حوزه مسکن خبر داد و تاکید کرد: همه دستگاه‌ها باید پای کار بیایند تا قیمت مسکن کاهش پیدا کند.

به گزارش تلنگر؛  محمدرضا رضایی‌کوچی، از نشست سه جانبه رئیس مجلس شورای اسلامی، وزیر راه و شهرسازی و وزیر کشور پیرو موضوع نابسامانی در حوزه مسکن خبر داد.

وی تاکید کرد: قرار است این جلسه در اولین هفته کاری مجلس بعد از تعطیلات برگزار شود.

رئیس کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه باید قیمت انشعاب آب و برق متعادل شود اظهار داشت: در حال حاضر انشعاب آب و برق برای واحدهای مسکونی تازه ساخت گران تمام می‌شود که این خود می‌تواند قیمت تمام شده مسکن را بالا ببرد.

این نماینده مجلس تاکید کرد: همه دستگاه‌ها اعم از وزارت راه و شهرسازی و وزارت کشور باید پای کار بیایند تا قیمت مسکن کاهش پیدا کند.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به واگذاری زمین‌های دولتی برای تولید مسکن گفت: امیدواریم مقداری شرایط در این حوزه هم دستخوش تغییرات شود.

مطالب مرتبط
برچسب ها: مجلس ، مسکن ، قیمت مسکن
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
کامورو 2020 چه تغییراتی دارد؟
شورلت کامارو مدل 2020 با تغییرات کوچکی در طراحی ظاهری خود در معرض دید عموم قرار گرفت. این تغییر که در مدل SS این خودرو اعمال شده، انتقادات نسبت به مدل 2019 آن را کاهش می دهد.
پربحث ترین