کد خبر: ۴۰۴۷۶
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۱
شهرستان ماسال طی چند روز اخیر و همزمان با تعطیلات، یکی از پرترافیک ترین ایام تاریخ خود را تجربه کرد.

به گزارش تجارت امروز؛ استان گیلان و مازندران همواره جزو مقاصد اول گردشگری داخلی کشور بوده است.  اما امسال شهرستان ماسال در استان گیلان با هجوم ردشگران مواجه شده است که خارج از ظرفیت این شهر است.  در این چند روز تقریبا تمامی واحد هایی که برای اجاره به مسافران آماده شده بودند به اجاره رفته و بخشی از نگرانیهای سرمایه گذاران در این بخش کاهش یافت.

بر اساس این گزارش قیمت اجاره ویلاهای مختلف بنا به موقعیت مکانی خاص، قیمتهای متفاوتی را داشته اما با این حال بی سرو سامانی در این بخش همچون سالهای گذشته مشهود بود.

گزارشات خبرنگار ما نشان می دهد پایین ترین قیمت اجاره آپارتمان یا ویلا در چند روز اخیر ۲۰۰ هزار تومان و بالاترین آن به یک میلون تومان برای هر شب بوده است.

همچین گزارشهای غیر رسمی نشان می دهد بالاترین نرخ اجاره مربوط به چند خانه ییلاقی در منطقه اولسبندگاه و خریدول بوده که به ازای هر شب اقامت از مسافران دریافت شده است.

این در شرایطی است که قیمت بی حساب و کتاب برخی ویلاها و یا آپارتمانها در سال گذشته انتقاد بسیاری از مسافران را به همراه داشت که این موضوع مدتی بعد با واکنش برخی مسئولان شهرستانی نیز مواجه شد.

منتقدان می گویند این قیمتها با امکانات و خدماتی که به مشتریان ارائه می شود همخوانی نداشته و چنین قیمتهای نجومی تنها به واسطه بی نظمی و بی تدبیری است که در این قسمت وجود دارد.

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
با لندور دیفندر 2020 آشنا شوید
پس از سال‌ها نسل جدید لندرور دیفندر معرفی شد. این مدل همچنین پس از 20 سال غیبت به صورت رسمی به بازار خودروی آمریکای شمالی قدم می‌گذارد.
پربحث ترین