کد خبر: ۴۰۵۳۷
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۸
مدیر کل تعزیرات حکومتی فارس با اشاره به ارجاع پرونده به شعبه دهم تعزیرات حکومتی استان، افزود: با احضارمسئول کارگاه به شعبه تحقیقاتی پیرامون موضوع انجام شد که طی آزمایشات انجام شده بر روی نمونه‌های بر‌های تولیدی، وجود آلودگی در آن‌ها به علت عدم رعایت فرمول ساخت تایید شد.

به گزارش تجارت امروز؛ علی مبشری مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس در گفتوگو با خبرنگاران در شیراز گفت: با دریافت اطلاعاتی مبنی بر تولید غیر مجاز رب گوجه در کارگاهی واقع در حومه شهرستان شیراز، بازرسان دانشگاه علوم پزشکی جهت پیگیری موضوع به این محل مراجعه کردند.

وی ادامه داد: مشاهدات اولیه حاکی از تولید رب گوجه بدون رعایت موازین استاندارد در این کارگاه بود که جهت بررسیهای بیشتر این کارگاه پلمپ و پروندهای در این راستا تشکیل شد.

مدیر کل تعزیرات حکومتی فارس با اشاره به ارجاع پرونده به شعبه دهم تعزیرات حکومتی استان، افزود: با احضارمسئول کارگاه به شعبه تحقیقاتی پیرامون موضوع انجام شد که طی آزمایشات انجام شده بر روی نمونههای برهای تولیدی، وجود آلودگی در آنها به علت عدم رعایت فرمول ساخت تایید شد.

مبشری اضافه کرد: نهایتا شعبه رسیدگی کننده حکم به جریمه نقدی مسئول کارگاه و معدوم کردن تمامی ربهای تولیدی صادر کرد.

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
با لندور دیفندر 2020 آشنا شوید
پس از سال‌ها نسل جدید لندرور دیفندر معرفی شد. این مدل همچنین پس از 20 سال غیبت به صورت رسمی به بازار خودروی آمریکای شمالی قدم می‌گذارد.
پربحث ترین