کد خبر: ۴۰۵۳۷
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۸
مدیر کل تعزیرات حکومتی فارس با اشاره به ارجاع پرونده به شعبه دهم تعزیرات حکومتی استان، افزود: با احضارمسئول کارگاه به شعبه تحقیقاتی پیرامون موضوع انجام شد که طی آزمایشات انجام شده بر روی نمونه‌های بر‌های تولیدی، وجود آلودگی در آن‌ها به علت عدم رعایت فرمول ساخت تایید شد.

به گزارش تجارت امروز؛ علی مبشری مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس در گفتوگو با خبرنگاران در شیراز گفت: با دریافت اطلاعاتی مبنی بر تولید غیر مجاز رب گوجه در کارگاهی واقع در حومه شهرستان شیراز، بازرسان دانشگاه علوم پزشکی جهت پیگیری موضوع به این محل مراجعه کردند.

وی ادامه داد: مشاهدات اولیه حاکی از تولید رب گوجه بدون رعایت موازین استاندارد در این کارگاه بود که جهت بررسیهای بیشتر این کارگاه پلمپ و پروندهای در این راستا تشکیل شد.

مدیر کل تعزیرات حکومتی فارس با اشاره به ارجاع پرونده به شعبه دهم تعزیرات حکومتی استان، افزود: با احضارمسئول کارگاه به شعبه تحقیقاتی پیرامون موضوع انجام شد که طی آزمایشات انجام شده بر روی نمونههای برهای تولیدی، وجود آلودگی در آنها به علت عدم رعایت فرمول ساخت تایید شد.

مبشری اضافه کرد: نهایتا شعبه رسیدگی کننده حکم به جریمه نقدی مسئول کارگاه و معدوم کردن تمامی ربهای تولیدی صادر کرد.

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
تیتر یک روزنامه های کشور 25 تیر 98
دلار در آستانه سقوط به کانال ۱۱ هزار تومان، آخرین روزنه حفظ برجام در بروکسل، آقای نامرئی زعفران! انتصاب سه عضو فقهای شورای نگهبان، آغاز تولید پژو ۳۰۱ بدون حضور فرانسه در ایران، وعده رئیسی برای برخورد با خودروسازان بدعهد، ترس از دیپلماسی نرم ظریف، رشوه بگیران میلیاردی در وزارت صمت، رصد درآمد پزشکان، دیدار دو ساعته پوتین و سلیمانی و گزارش‌هایی درباره انتخابات شورایاری، از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.
پربحث ترین