کد خبر: ۴۰۶۴۸
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۱
می‌شود با قدرت نمایی، به بازار آرامش و اعتماد داد. و نیز، می‌شود با ضعیف نمایی خود و دیپلماسی التماسی، آرامش را از بازار گرفت. انتخاب با شماست.
به گزارش تجارت امروز=محمد ایمانی تحلیلگر مسائل سیاسی در کانال تلگرامی خود نوشت:

دقت کرده‌اید؟ وقتی از سر اقتدار رفتار می‌کنید، ولو سرنگون کردن هواپیمانی نظامی و جاسوسی آمریکا باشد، در بازار آب از آب تکان نمی‌خورد، چون فعالان اقتصادی نیز احساس قدرتمندی کرده‌اند. اما وقتی رفتار شما مننفعلانه است، ولو از سازش برای درگیر نشدن دم می زنید، بازار متلاطم می‌شود.

می‌شود با قدرت نمایی، به بازار آرامش و اعتماد داد. و نیز، می‌شود با ضعیف نمایی خود و دیپلماسی التماسی، آرامش را از بازار گرفت. انتخاب با شماست.

در این شش سال می‌توانستیم پیام اقتدار بدهیم و عایدی ثبات بگیریم، اما کسانی از ما، پیغام ناتوانی و بی چارگی دادند و اضطراب را بر سر جامعه و بازار و اقتصاد کشور ریختند. سرنگون کردن پهپاد متجاوز کجا و گفتن اینکه آمریکا می‌تواند در پنج دقیقه توان نظامی ما را نابود کند، کجا؟!

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
تیتر یک روزنامه‌های صبح کشور
روحانی خطاب به امریکا؛ صلح در برابر صلح، تهرانی‌ها در صدر برترین‌های کنکور، سلامت مردم زیر تیغ سهمیه‌ها، تسویه حساب ژئوپلیتیک در زمین سوریه، تکرار تراژدی خصوصی ‏سازی در ایران، تکریم وزیر تحریم‌شده، جزئیات اجرای حذف۴ صفر از پول ملی، برق هسته‌ای چقدر هزینه دارد؟، ایران برنده جنگ تجاری چین و امریکا، چرا دشمن از «ایرانِ پرجمعیت» هراس دارد؟ و دام ترامپ برای جانسون تازه‌کار از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.
پربحث ترین