کد خبر: ۴۰۶۷۶
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۳
نماینده صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی گفت : قانون مالیات بر ارزش افزوده در اصلاح می شود
به گزارش تجارت امروز= نماینده صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی در همایش تجلیل از اصناف نمونه این شهرستان گفت : مجلس امسال اجازه افزایش مالیات بر ارزش افزوده را نداد.
 کاظم دلخوش افزود : برای حمایت از مصرف کننده و با حضور اساتید دانشگاه ها و اقتصاد کشور ، قانون مالیات بر ارزش افزوده در مجلس اصلاح می شود.
مدیر کل صنعت ، معدن و تجارت گیلان هم گفت : 25 درصد اشتغال کشور در حوزه اصناف و بازاریان است پس نیاز است از بازار بیشتر حمایت شود.
فرهاد دلق پوش افزود : همانطور که از تولیدکنندگان و کارآفرینان و اصناف برتر تجلیل می شود باید از کاسب نمونه ، مومن و متعهد که با وضو پشت ترازو می نشیند و عدالت را در فروش رعایت می کند نیز  باید تجلیل شود.
در پایان از صاحبان 50 واحد صنعتی نمونه شهرستان صومعه سرا تجلیل شد.
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
تیتر یک روزنامه‌های صبح کشور
روحانی خطاب به امریکا؛ صلح در برابر صلح، تهرانی‌ها در صدر برترین‌های کنکور، سلامت مردم زیر تیغ سهمیه‌ها، تسویه حساب ژئوپلیتیک در زمین سوریه، تکرار تراژدی خصوصی ‏سازی در ایران، تکریم وزیر تحریم‌شده، جزئیات اجرای حذف۴ صفر از پول ملی، برق هسته‌ای چقدر هزینه دارد؟، ایران برنده جنگ تجاری چین و امریکا، چرا دشمن از «ایرانِ پرجمعیت» هراس دارد؟ و دام ترامپ برای جانسون تازه‌کار از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.
پربحث ترین