کد خبر: ۴۰۶۸۱
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۶
شاخص کل بورس تهران توانست پس از چندین روز روند نزولی، با افزایشی ۱.۵ درصدی، کار خود را امروز به پایان برساند.
به گزارش تجارت امروز=شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران، در معاملات امروز- یکشنبه دوم تیرماه- از همان ابتدا روند صعودی در پیش گرفت و در نهایت توانست با افزایش سه هزار و ۵۷۳ واحدی معادل ۱.۵۳ درصد به ۲۳۷ هزار و ۴۵۹ واحد برسد.
همچنین حجم معاملات امروز بورس تهران، دو هزار و ۶۶۸ میلیون سهم طی ۲۸۱ هزار و ۴۴۲ معامله و به ارزش بالغ بر هشت میلیون و ۶۸۶ هزار و ۱۷۰ میلیون ریال و رزاش بازار نیز بالغ بر ۹ میلیون و ۲۵ هزار و ۸۸۰ میلیارد ریال رسید.
از تغییرات دیگر شاخص‌های بورس تهران، می‌توان به افزایش یک‌هزار و ۱۰۸ واحدی شاخص کل هم وزن، افزایش یک‌هزار و ۱۰ واحدی شاخص قیمت، دو هزار و ۸۶۰ واحدی شاخص بازار اول، شش هزار و ۸۱ واحدی شاخص بازار دوم، سه هزار و ۱۰۸ واحدی شاخص صنعت، ۱۲۷ واحدی شاخص ۳۰ شرکت بزرگ و افزایش ۱۳۹ واحدی شاخص۵۰ شرکت بزرگ اشاره کرد.
در این میان نمادهای "سیمرغ۱"،"کپشیر۱"و"سصوفیح۱" بیشترین افزایش قیمت و نمادهای "همراهح۱"،"غگرجی۱"و"ددام۱" بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
با لندور دیفندر 2020 آشنا شوید
پس از سال‌ها نسل جدید لندرور دیفندر معرفی شد. این مدل همچنین پس از 20 سال غیبت به صورت رسمی به بازار خودروی آمریکای شمالی قدم می‌گذارد.
پربحث ترین