کد خبر: ۴۰۶۹۹
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۳
مدیر کل امور مالیاتی استان
یکی از اولویت های اصلی اداره کل مالیاتی استان کمک به واحد های تولیدی و صنعتی مشکل دار است
به گزارش تجارت امروز=مدیر کل امور مالیاتی استان در جمع خبرنگاران گفت: در این زمینه جرائم قبلی این واحد ها شامل بخشودگی کامل شده و تسهیلات بلندمدتی چون تقسیط مالیات هم برای ارائه مالیات آنها در نظر گرفته شده است.

بهروز مهدلو  با اشاره به بسته حمایتی اداره کل از واحدهای تولیدی افزود: با توجه به منویات مقام معظم رهبری و رونق تولید، بسته حمایتی از واحدهای تولیدی و غیرتولیدی تدوین و به ادارات امورمالیاتی سطح استان جهت اجراء ابلاغ شد.
وی با اشاره به جایگاه مالیات برارزش افزوده، 15 تیرماه را آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره بهار سال 1398 عنوان کرد و پایان تیر را آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیات عملکرد اشخاص حقوقی سال 1397 دانست و افزود: مودیان مشمول می بایست اظهارنامه مالیاتی خود را در موعد مقرر بر اساس اطلاعات واقعی و دفاتر و مدارک و اسناد صحیح به سازمان امور مالیاتی ارائه کنند و در غیر اینصورت، به عنوان کتمان درآمد مالیاتی محسوب ومطابق با ماده 274 قانون مالیاتهای مستقیم مجرم مالیاتی محسوب می شوند.

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
تیتر یک روزنامه‌های صبح کشور
روحانی خطاب به امریکا؛ صلح در برابر صلح، تهرانی‌ها در صدر برترین‌های کنکور، سلامت مردم زیر تیغ سهمیه‌ها، تسویه حساب ژئوپلیتیک در زمین سوریه، تکرار تراژدی خصوصی ‏سازی در ایران، تکریم وزیر تحریم‌شده، جزئیات اجرای حذف۴ صفر از پول ملی، برق هسته‌ای چقدر هزینه دارد؟، ایران برنده جنگ تجاری چین و امریکا، چرا دشمن از «ایرانِ پرجمعیت» هراس دارد؟ و دام ترامپ برای جانسون تازه‌کار از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.
پربحث ترین