کد خبر: ۴۰۶۹۹
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۳
مدیر کل امور مالیاتی استان
یکی از اولویت های اصلی اداره کل مالیاتی استان کمک به واحد های تولیدی و صنعتی مشکل دار است
به گزارش تجارت امروز=مدیر کل امور مالیاتی استان در جمع خبرنگاران گفت: در این زمینه جرائم قبلی این واحد ها شامل بخشودگی کامل شده و تسهیلات بلندمدتی چون تقسیط مالیات هم برای ارائه مالیات آنها در نظر گرفته شده است.

بهروز مهدلو  با اشاره به بسته حمایتی اداره کل از واحدهای تولیدی افزود: با توجه به منویات مقام معظم رهبری و رونق تولید، بسته حمایتی از واحدهای تولیدی و غیرتولیدی تدوین و به ادارات امورمالیاتی سطح استان جهت اجراء ابلاغ شد.
وی با اشاره به جایگاه مالیات برارزش افزوده، 15 تیرماه را آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره بهار سال 1398 عنوان کرد و پایان تیر را آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیات عملکرد اشخاص حقوقی سال 1397 دانست و افزود: مودیان مشمول می بایست اظهارنامه مالیاتی خود را در موعد مقرر بر اساس اطلاعات واقعی و دفاتر و مدارک و اسناد صحیح به سازمان امور مالیاتی ارائه کنند و در غیر اینصورت، به عنوان کتمان درآمد مالیاتی محسوب ومطابق با ماده 274 قانون مالیاتهای مستقیم مجرم مالیاتی محسوب می شوند.

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
با لندور دیفندر 2020 آشنا شوید
پس از سال‌ها نسل جدید لندرور دیفندر معرفی شد. این مدل همچنین پس از 20 سال غیبت به صورت رسمی به بازار خودروی آمریکای شمالی قدم می‌گذارد.
پربحث ترین