کد خبر: ۴۰۷۰۶
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۶
  فرماندار شهرستان البرز
قزوین- فرماندار شهرستان البرز گفت: شهر صنعتی البرز ظرفیت خوبی برای اجرای طرح های مشترک با سرمایه گذاران خارجی با محور صادرات دارد.
به گزارش تجارت امروز=آراتاشس تومانیان سفیر ارمنستان در ایران روز یکشنبه در سفر به قزوین ضمن بازدید از چند واحد صنعتی در شهر صنعتی البرز در نشست مشترک با مدیران صنایع شهر صنعتی البرز که در اداره آب این شهرستان برگزار شد با توانمندی های این منطقه آشنا شد.

رضا گروسی در این جلسه اظهارداشت: هر چند تحریم ها مشکلاتی را برای مردم ایجاد کرده اما در برخی مواقع بویژه در صنعت می تواند یک فرصت نیز تلقی شود تا به رونق تولید داخلی کمک کنیم.

وی بیان کرد: اتحادیه اوراسیا با پیش جمعیت ۱۸۰ میلیون نفری بازار بسیار خوبی است که می تواند با اجرای طرح های مشترک زمینه صادرات به این منطقه را فراهم کند.

فرماندار شهرستان البرز گفت: باید اطلاعات جامعی از ظرفیت های دو طرف در اختیار باشد تا تجار و بازرگانان بتوانند برنامه ریزی منطقی برای اجرای طرح های مشترک داشته باشند.

وی اضافه کرد: ایجاد یک سایت مشترک برای تبادل اطلاعات ضروری است تا در نشست های تخصصی آینده بتوان به درک مشترکی رسید و مناسبت تجاری را افزایش داد.

گروسی اظهارداشت: در این سفر و در فرصتی محدود تنها بخش بسیار کوچکی از توانمندی های صنعتی استان در یک شهر صنعتی مورد بازدید قرار گرفت و در سفر هیئت های تجاری در اینده می توان سایر ظرفیت ها در بخشهای کشاورزی و گردشگری را نیز عرضه کرد.در این نشست یوسفی مدیرعامل شهر صنعتی البرز، مرتضی علیخانی مدیرکل سرمایه گذاری استانداری قزوین و جمعی از مسئولان اقتصادی و بازرگانان نیز حضور داشتند.

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
با لندور دیفندر 2020 آشنا شوید
پس از سال‌ها نسل جدید لندرور دیفندر معرفی شد. این مدل همچنین پس از 20 سال غیبت به صورت رسمی به بازار خودروی آمریکای شمالی قدم می‌گذارد.
پربحث ترین