کد خبر: ۴۰۷۴۹
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۰
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان با اشاره به میزان نقدینگی دستگاه‌های اجرایی از ذیحسابان خواست، نسبت به رعایت اولویت پرداخت های اجتناب ناپذیر اقدام نمایند.

به گزارش تجارت امروز؛ فیض اللهی در خصوص مولد سازی اموال و املاک دارایی‌های دولت از ذیحسابان خواستار نهایت همکاری  با اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان در این زمینه شد.

سلمان کرمی معاون نظارت مالی و رئیس خزانه معین استان نیز با اشاره به اهمیت موضوع مولد سازی اموال و اراضی دولتی افزود: با توجه به اینکه کلیه درآمد حاصل از فروش یا اجاره این اموال به حساب دستگاه اجرایی مربوطه واریز می‌گردد ،تا بخشی از آن صرف هزینه پاداش پایان خدمت بازنشستگان گردد، از ذیحسابان خواست اقدامات لازم را در این زمینه به عمل آورند .

کرمی در ادامه به مدل تعالی ذیحسابان اشاره و نتیجه ارزیابی سال ۹۷ را مورد بررسی قرار داد.

در ادامه این نشست مالک نورمحمدی ذیحساب اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی به شرح موضوع مولد سازی اموال و اراضی پرداخت .

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
تیتر یک روزنامه‌های صبح کشور
روحانی خطاب به امریکا؛ صلح در برابر صلح، تهرانی‌ها در صدر برترین‌های کنکور، سلامت مردم زیر تیغ سهمیه‌ها، تسویه حساب ژئوپلیتیک در زمین سوریه، تکرار تراژدی خصوصی ‏سازی در ایران، تکریم وزیر تحریم‌شده، جزئیات اجرای حذف۴ صفر از پول ملی، برق هسته‌ای چقدر هزینه دارد؟، ایران برنده جنگ تجاری چین و امریکا، چرا دشمن از «ایرانِ پرجمعیت» هراس دارد؟ و دام ترامپ برای جانسون تازه‌کار از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.
پربحث ترین