کد خبر: ۴۰۸۳۷
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰
معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده و مدیر عامل بانک رفاه کارگران، برای حمایت از زنان سرپرست خانوار نیازمند، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش تجارت امروز، اطهره نژادی، معاون برنامه ریزی و هماهنگی معاونت رییس جمهور در امور زنان و خانواده در مورد این تفاهم نامه، گفت: در چارچوب همکاری معاونت با بانک ها به منظور حمایت از زنان سرپرست خانوار نیازمند، امسال بانک رفاه کارگران به پنج هزار زن سرپرست خانوار وام قرض الحسنه  می دهد.

نژادی افزود: برای اجرایی شدن این تفاهم نامه، مدیران کل امور بانوان استان ها همکاری با شعب استانی بانک را در دستور کار خواهند داشت و امیدواریم پس از ابلاغ شیوه اجرایی این برنامه به همکاران در سطح استانی، شاهد اجرای دقیق و توزیع متناسب این امکان در سطح استان ها باشیم.

وی به تجربه مشابه سال گذشته با بانک قرض الحسنه مهر ایران اشاره و تصریح کرد: اگر چه عدد وام های اعطایی، عدد بزرگی به نظر نمی رسد اما اجرای برنامه با تعداد زیاد این وام ها که در سال گذشته پنج هزار وام بود، بازخورد مثبتی از سوی زنان سرپرست خانوار نیازمند داشت و امیدواریم بانک های دیگر نیز در این موضوع همکاری مناسبی داشته باشند.

معاون برنامه ریزی معاونت رییس جمهور در امور زنان و خانواده، رفع نیازهای ضروری و راه اندازی کسب و کارهای خرد و ارزش آفرین را از جمله اهداف این حمایت ها دانست و اظهار امیدواری کرد که در دستور کار داشتن توامان برنامه های توسعه ای توان افزا و برنامه های حمایتی، به بهبود شرایط اقتصادی زنان سرپرست خانوار نیازمند بینجامد.


مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
تیتر یک روزنامه های کشور 25 تیر 98
دلار در آستانه سقوط به کانال ۱۱ هزار تومان، آخرین روزنه حفظ برجام در بروکسل، آقای نامرئی زعفران! انتصاب سه عضو فقهای شورای نگهبان، آغاز تولید پژو ۳۰۱ بدون حضور فرانسه در ایران، وعده رئیسی برای برخورد با خودروسازان بدعهد، ترس از دیپلماسی نرم ظریف، رشوه بگیران میلیاردی در وزارت صمت، رصد درآمد پزشکان، دیدار دو ساعته پوتین و سلیمانی و گزارش‌هایی درباره انتخابات شورایاری، از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.
پربحث ترین