کد خبر: ۴۰۸۶۰
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰
ه اتقاقات روی داده دقیقا معلوم نیست که تحویل این خودرو و یا عودت وجه از طریق قوه قضائیه انجام می‌گیرد و یا مشتریان باید به شرکت خودروساز مراجعه کنند.
به گزارش تجارت امروز؛ ؛ بر اساس اطلاعات به دست آمده از منابع آگاه دو پارت از محصولات شرکت رامک خودرو از سری محصول تیوولی در بندر تخلیه و در حال طی کردن مسیر ترخیص از گمرکات کشور می‌باشد.

لازم به ذکر است که اطلاعات تمام مشتریان این شرکت در اختیار دادگاه قرار داده شده است. در گذشته نیز اخبار بر این مبنا بود که هرگونه تحویل چه ماشین و چه پول باید توسط دادگاه انجام ‌بپذیرد و سازمان حمایت موظف است به محض اعلام دادگاه مابه‌التفاوت ارز دولتی و سنا را به قیمت روز به دادگاه اعلام کند و پرداخت مابه‌التفاوت از طرف رامک خودرو و یا ثبت نام کنندگان بستگی به قرارداد و نظر دادگاه خواهد بود.

با توجه به اخبار گذشته در ارتباط با رامک خودرو با این مجموعه تماس گرفتیم که این شرکت ضمن تایید ورود دو پارت خودرو به کشور از اعلام تعداد دقیق خودرهای وارد شده امتناء کرد. فلذا با توجه به اتقاقات روی داده دقیقا معلوم نیست که تحویل این خودرو و یا عودت وجه از طریق قوه قضائیه انجام می‌گیرد و یا مشتریان باید به شرکت خودروساز مراجعه کنند. 

امید است در آینده با حل مشکلات مشتریان، این شرکت بتواند گوشه‌ای از آلام این افراد را جبران کند.

منبع: تلنگر
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
تیتر یک روزنامه های کشور 25 تیر 98
دلار در آستانه سقوط به کانال ۱۱ هزار تومان، آخرین روزنه حفظ برجام در بروکسل، آقای نامرئی زعفران! انتصاب سه عضو فقهای شورای نگهبان، آغاز تولید پژو ۳۰۱ بدون حضور فرانسه در ایران، وعده رئیسی برای برخورد با خودروسازان بدعهد، ترس از دیپلماسی نرم ظریف، رشوه بگیران میلیاردی در وزارت صمت، رصد درآمد پزشکان، دیدار دو ساعته پوتین و سلیمانی و گزارش‌هایی درباره انتخابات شورایاری، از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.
پربحث ترین