کد خبر: ۴۰۹۶۵
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰
وزیر، راه وشهرسازی در حاشیه بازدید از پروژه همت گفت: پروژه بزرگراه تهران-شمال قبل از پایان تابستان به بهره‌برداری خواهد رسید.

به گزارش تجارت امروز؛ محمد اسلامی وزیر، راه وشهرسازی در حاشیه بازدید از پروژه همت که با حضور معاون اول رئیس جمهور انجام شد، درجمع خبرنگاران گفت: درپی تکمیل پروژه‌های متعدد مربوط به آزادراه‌ها با افزایش 50 درصدی حجم آزادراه در سطح کشور همراه خواهیم شد و اکنون در کشور هزار و 100 کیلومتر پروژه آزادراه در دست اجرا است.

وزیر راه وشهرسازی ادامه داد: پروژه کنار گذر جنوبی با طول 160 کیلومتر ازجمله مهمترین پروژه‌ها است که آبیک را به چرمشهر متصل می‌کند؛ این پروژه یکی از اقدامات بزرگی است که رفت‌وآمدهای استانی را پوشش می‌دهد و به رفع ترافیک کمک خواهد کرد.

 این مقام مسؤول با اشاره به اینکه بخش خصوصی و دولتی در راستای اجرای پروژه‌های مختلف راه سازی همکاری کرده‌اند، اضافه کرد: پروژه همت در حال حاضر پیشرفت خوبی داشته است؛ مشکل مالی در پروژه همت مطرح نیست و تنها مورد مشکل معارضین است که باید مرتفع شود.  تقاطع‌های غیر هم‌سطح زیادی در کشور در حال اجرایی شدن است. سعی داریم پروژه همت را در هفته دولت زیر بار ترافیک ببریم.

وزیر راه‌‌وشهرسازی گفت: پروژه بزرگراه تهران_شمال قبل از پایان تابستان به بهره‌برداری خواهد رسید. 

انتهای پیام/1102/ب

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
تیتر یک روزنامه‌های صبح کشور
روحانی خطاب به امریکا؛ صلح در برابر صلح، تهرانی‌ها در صدر برترین‌های کنکور، سلامت مردم زیر تیغ سهمیه‌ها، تسویه حساب ژئوپلیتیک در زمین سوریه، تکرار تراژدی خصوصی ‏سازی در ایران، تکریم وزیر تحریم‌شده، جزئیات اجرای حذف۴ صفر از پول ملی، برق هسته‌ای چقدر هزینه دارد؟، ایران برنده جنگ تجاری چین و امریکا، چرا دشمن از «ایرانِ پرجمعیت» هراس دارد؟ و دام ترامپ برای جانسون تازه‌کار از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.
پربحث ترین