کد خبر: ۴۱۷۹۰
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: دشمن خطر بسیار مهمی را احساس کرده و به دنبال مذاکره مجدد برای خروج ایران از منطقه است.
به گزارش تجارت امروز؛ سیدرضا تقوی عضو جامعه روحانیت مبارزگفت: برای ملت ایران مسجل و روشن است که استکبار جهانی با شیوه‌های مختلف در مبارزه با نهضت اسلامی برنامه‌ریزی کرده است و از راه‌های گوناگون برای ضربه زدن به حرکت اسلامی ملت‌های منطقه استفاده کرده است که البته به نتیجه نرسیده است.

 افزود: کانون این روشنگری، خیزش و بصیرت‌افزایی ایران اسلامی است و بنیانگذار این انقلاب، امام خمینی(رضوان الله علیه) بود و امروز این پرچم به دست رهبر انقلاب اسلامی برافراشته شده است. نظام انقلاب اسلامی ایران کانون جوشانی است که موج انقلاب از کشور ایران نشأت گرفته و مرز‌ها را در نوردیده است و به لطف خداوند مرز‌ها را فتح کردیم و در کشور‌های همسایه، مسلمانان متعهد و متدین تحت تاثیر موج نظام انقلاب اسلامی هستند.

او تصریح کرد: دشمن خطر بسیار مهمی را احساس کرده و الآن به دنبال مذاکره مجدد است. خروج آمریکا از برجام کار اشتباهی بود و دشمن به دنبال این است که ایران از منطقه خارج شود. ایران در کشور‌هایی مثل عراق و سوریه و... نیرو ندارد، اما انقلاب ایران در این کشورها رسوخ پیدا کرده است.

 اساسنامه جامعه روحانیت مبارز تغییر کرد/با تغییر ساختار حضور جدی‌تری در استان‌ها خواهیم داشت

او تاکید کرد: امروز موج انقلاب اسلامی تمام منافع آمریکا را به خطر انداخته است و دشمانی که می‌خواستند کشور یمن را ظرف مدت یک هفته تسخیر کنند بیش از پنج سال است که نتوانسته‌اند این کار را انجام دهند و کشور‌های غاصبی که باعث فجایع زیادی شدند و بیش از هزاران نفر را کشتند و زخمی کردند باید پاسخگوی این جنایات باشند. مردم یمن با ایمان و مقاومت ایستاده‌اند و دفاع می‌کنند و این مسئله راه‌حل نظامی هم ندارد.

تقوی خاطرنشان کرد: تحریم‌ها نیز اثری نداشت و آن‌ها معتقد بودند که ایران در کم‌تر از شش ماه متلاشی می‌شود، اما نشد؛ دشمنان می‌خواستند مردم را از صحنه بیرون کنند، اما حضور مردم در روز ۲۲ بهمن ۵۷ و در حماسه‌های ملی، دینی و مذهبی مثل راهپیمایی‌ها و مراسم اربعین و عاشورا و... نشان داد که مبارزه دشمن بی‌اثر بوده است.

او در پایان گفت: دشمنان می‌خواستند ذهن‌های مردم را به وسیله ماهواره‌ها و شبکه‌های تلویزیونی فارسی زبان و سایت‌ها و خبرگزاری‌ها نسبت به نظام و انقلاب اسلامی تغیر دهند و مردم ایران را ناامید کنند، اما این اتفاق محقق نشد و تمام مردم می‌دانند که دشمنان جمهوری اسلامی ایران افرادی خبیث و دروغگو هستند
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
با لندور دیفندر 2020 آشنا شوید
پس از سال‌ها نسل جدید لندرور دیفندر معرفی شد. این مدل همچنین پس از 20 سال غیبت به صورت رسمی به بازار خودروی آمریکای شمالی قدم می‌گذارد.