کد خبر: ۴۱۸۰۱
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰
طرح ملی محیط یار با هدف ارائه آموزش محیط زیستی به دانش آموزان مقطع ابتدایی با مشارکت حفاظت محیط زیست، آموزش و پرورش و شرکت پتروشیمی پارس روز شنبه دربوشهر آغاز شد.

به گزارش تجارت امروز؛ مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر در این آیین گفت: در راستای آموزش‌های محیط زیستی ، فرهنگ سازی و جلب مشارکت عموم مردم در حفظ  سرمایه های ملی یک سری برنامه‌های آموزشی باید در استان‌های کشور اجرا شود که این برنامه‌ها با هدف جلب مشارکت در حفاظت از محیط زیست است.

فرهاد قلی‌نژاد افزود: امیدواریم بتوانیم با آگاه‎سازی و همراهی مردم اقدام‌های زیست محیطی با همکاری و مشارکت بهتر و با راندمان بیشتر انجام دهیم.

وی عنوان کرد: یکی از گروه‌های مخاطب و تاثیرگذار ، کودکان و دانش آموزان هستند که در مدرسه‌ها می توان با برنامه‎ریزی و آموزش‎های لازم در افزایش و ارتقا شاخص‌های فرهنگی محیط زیست موثر باشیم.

قلی‌نژاد ادامه داد: در عین حال طرح آموزشی محیط یار به عنوان یکی از طرح های مهم و تاثیرگذار و یک طرح فنی با پیش بینی افزایش شاخصه‌های آموزشی و فرهنگ سازی می تواند بسیار موثر باشد.


مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری
با لندور دیفندر 2020 آشنا شوید
پس از سال‌ها نسل جدید لندرور دیفندر معرفی شد. این مدل همچنین پس از 20 سال غیبت به صورت رسمی به بازار خودروی آمریکای شمالی قدم می‌گذارد.
پربحث ترین