استان‌های مرزی در راهپیمایی اربعین گل کاشتند استان‌های مرزی در راهپیمایی اربعین گل کاشتند
مشکلات امسال در مرز مهران ما را به پیشنهاداتی از جمله کاروانی شدن زیارت اربعین، ایجاد گذرشرقی برای پایانه اربعین، تدوین طرح جامع پایانه‌ی مرزی و بررسی و نشست با موکب‌داران برای احصاء مشکلات آنها قابل حل نه نظر می‌رسد.
اقدامات بانک مرکزی برای مشکلات ارز اربعین اقدامات بانک مرکزی برای مشکلات ارز اربعین
جلسه مشترک بانک مرکزی و بانک ملی به منظور بررسی و حل مشکل تأمین ارز زائران اربعین حسینی، پنجشنبه شب برگزار و طی آن تمهیدات تازه‌ای برای رفع مشکلات پیش‌آمده در این مسیر اندیشیده شد.
مدیریت اربعین نمره قبولی می‌گیرد؟ مدیریت اربعین نمره قبولی می‌گیرد؟
وزیر کشور افزود: البته این موضوع از بزرگواری زوار نیز ناشی می شود چرا که بالاخره جمعیت پرشمار و چند صد هزار نفری که از مرزهای سه گانه عبور کرده اند و بقیه عزیزانی که در روزهای آینده عبور خواهند کرد، حتما با کمی و کاستی هایی روبرو می‌شوند، اما خود عزیزان شرایط را درک می‌کنند و ما هم هرکاری از دستمان برآید برایشان انجام می دهیم.
متخلفان فروش بلیط اربعین جریمه شدند متخلفان فروش بلیط اربعین جریمه شدند
رایگانی در نشست خبری با اشاره به مهمترین موارد تخلفات اربعین گفت: مهمترین آن درباره گران فروشی بلیط اربعین بود که ۵ شرکت هواپیمایی به دلیل گران فروشی جریمه شدند.
بانک مرکزی عراق برای تأمین ارز زائران اربعین با ایران همکاری نمی کند بانک مرکزی عراق برای تأمین ارز زائران اربعین با ایران همکاری نمی کند
رئیس شورای هماهنگی بانک‌های دولتی می‌گوید، بانک مرکزی عراق نسبت به صدور مجوز برای دایر کردن باجه‌های بیشتر در عراق جهت پرداخت ارز به زائران، همکاری لازم را ندارد و از این رو زائران با مشکلاتی مواجه شده‌اند.
۱۰۰ هزار دینار به زائرین اربعین ۱۰۰ هزار دینار به زائرین اربعین
دبیر کمیته سیاسی کنسولی ستاد اربعین گفت: منابع لازم برای پرداخت ۱۰۰ هزار دینار به زائرین اربعین اختصاص یافت.
بهای بلیط قطالر اربعین اعلام شد بهای بلیط قطالر اربعین اعلام شد
مدیرعامل رجا گفت: فروش بلیت قطارهای اربعین شرکت حمل و نقل ریلی رجا از ساعت 10 صبح روز دوشنبه 23 مهرماه آغاز می‌شود.
با بودجه 5 برابری پس از 12 سال در مسیر توسعه سند چشم‌انداز به کجا خواهیم رسید؟ با بودجه 5 برابری پس از 12 سال در مسیر توسعه سند چشم‌انداز به کجا خواهیم رسید؟
يكشنبه 3 دي‌ماه بود كه تيتر «گردشگري اولويت همدان در بودجه 97» بار ديگر كارشناسان حوزه گردشگري را به تحليل چرايي و چگونگي تصميم‌گيري‌ها و رسانه‌ای شدن این اظهار نظرات واداشت.
پروژه میدان مرکزی ؛ تاریخ همدان را دور زد پروژه میدان مرکزی ؛ تاریخ همدان را دور زد
خبرهاي مربوط به ميدان امام از زماني با حساسيت‌هاي بيشتر دنبال شد كه عمليات عمراني در اين منطقه با كشف آثاري تاريخي در هم آمیخت و پاي كار باستان شناسان را به پروژه باز كرد.
همدان صاحب موزه شیشه ای خواهد شد همدان صاحب موزه شیشه ای خواهد شد
16 مرداد ماه 1396 وقتي اجرای پروژه پياده‌راه‌سازي ميدان امام خميني(ره) و خيابان اکباتان شهر همدان کليد خورد شايد کمتر کسي تصور مي‌کرد قرار است به حکم تيشه و کلنگ تاريخ در پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین به حرف آید .
انواع ویزا را می شناسید ؟ انواع ویزا را می شناسید ؟
در این مطلب از انواع ویزا و دریافت ویزا برایتان می گوییم. یکی از سوالهایی که قبل از سفر کردن باید بدانیم روشهای گرفتن ویزا برای مقصدمان است.
اسب ها به میدان مسابقه زیبایی در همدان میروند اسب ها به میدان مسابقه زیبایی در همدان میروند
براي نخستين بار همدان به عنوان ميزبان جشنواره ايکائو در زمينه مسابقه نمايش زيبايي اسب‌ انتخاب شد.
واکنش های عجیب به  افزایش سه برابری عوارض خروجی مسافران واکنش های عجیب به افزایش سه برابری عوارض خروجی مسافران
با افزایش خیره کننده عوارض خروج از کشور در بودجه 97 ، رقم فعلی سه برابر شد و بر این اساس عوارض برای سفر اول 220 هزار تومان، سفر دوم 330 و سفرهای بعدی 440 هزار تومان شد . این ارقام در حالی برای بودجه 97 پیشنهاد شده که هم اکنون قیمت بلیت «لحظه آخری» بسیاری از سفرهای خارجی با هواپیما، بسیار کمتر و گاهی در حدود 100 هزار تومان است
صنایع‌دستی 31 استان وارد  عرصه تنگ رقابت برای کسب  نشان ملی مرغوبیت شد صنایع‌دستی 31 استان وارد عرصه تنگ رقابت برای کسب نشان ملی مرغوبیت شد
معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از آغاز چهارمین برنامه داوری نشان ملی مرغوبیت صنایع‌دستی در این سازمان خبر داد.
صفحه  از ۵
گزارش تصویری
آئودی ای-ترون بر روی یک پلتفرم الکتریکی جدید
در این خودرو از دو موتور الکتریکی در قسمت عقب و جلوی خودرو استفاده شده تا کلیه چرخ‌ها به صورت محرک باشند و خودرو از قابلیت سامانه چهارچرخ محرک بهره‌مند گردد.
پربحث ترین