اقامت در ایران فقط با 250 هزار دلار! اقامت در ایران فقط با 250 هزار دلار!
وزیر کشور گفت: هر فرد خارجی که ۲۵۰ هزار دلار در ایران سرمایه‌گذاری کند، حداقل ۵ سال اقامت می‌گیرد و مقرر شد در این زمینه اطلاع رسانی‌های لازم صورت گیرد.
ایسلند گرانترین کشور اروپا
در بررسی صورت گرفته از هزینه های زندگی در ۳۷ کشور اروپایی تا پایان سال ۲۰۱۸، هزینه های زندگی در کشورهای شمالی و غربی اروپایی به طرز محسوسی بیشتر از هزینه های زندگی در کشورهای شرقی و جنوبی بوده است.
چقدر به گچساران اعتبار اختصاص یافت؟ چقدر به گچساران اعتبار اختصاص یافت؟
رئیس سازمان مدیریت برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: چهار هزار و ۵۰ میلیارد ریال در سال جاری از محل های مختلف منابع مالی به توسعه شهرستان گچساران اختصاص یافته است.
از استرالیا تا انگلیس فقط 90 دقیقه از استرالیا تا انگلیس فقط 90 دقیقه
براساس اخبار اعلام شده به زودی سفر استرالیا به انگلیس به ۹۰ دقیقه کاهش می‌یابد.
آستان قدس رضوی سالانه 130 تن فرآورده‌ پلاستیکی استفاده می‌کند آستان قدس رضوی سالانه 130 تن فرآورده‌ پلاستیکی استفاده می‌کند
معاون علمی آستان قدس رضوی گفت: آستان قدس رضوی سالانه 130 تن فرآورده‌ پلاستیکی برای مصارف زائران استفاده می‌کند و در تمام این موارد مصرفی حفظ محیط زیست، آراستگی محیط و حس سلامت و آرامش برای زائر از مسائل مورد اهمیت بوده که در نظر گرفته می‌شود.
اسکله‌های تفریحی قشم بسته شد اسکله‌های تفریحی قشم بسته شد
هم اکنون بادهای شدید از شمال غربی تا جنوب غربی در تنگه هرمز افزایش پیدا کرده است که در ادامه تشدید می شود. مردم از هر گونه فعالیت صیادی، غواصی و تفریحی در محدوده جزیره هنگام و شمال ترافیک لاین تنگه هرمز به طور جدی خودداری کنند.
استان‌های مرزی در راهپیمایی اربعین گل کاشتند استان‌های مرزی در راهپیمایی اربعین گل کاشتند
مشکلات امسال در مرز مهران ما را به پیشنهاداتی از جمله کاروانی شدن زیارت اربعین، ایجاد گذرشرقی برای پایانه اربعین، تدوین طرح جامع پایانه‌ی مرزی و بررسی و نشست با موکب‌داران برای احصاء مشکلات آنها قابل حل نه نظر می‌رسد.
اقدامات بانک مرکزی برای مشکلات ارز اربعین اقدامات بانک مرکزی برای مشکلات ارز اربعین
جلسه مشترک بانک مرکزی و بانک ملی به منظور بررسی و حل مشکل تأمین ارز زائران اربعین حسینی، پنجشنبه شب برگزار و طی آن تمهیدات تازه‌ای برای رفع مشکلات پیش‌آمده در این مسیر اندیشیده شد.
مدیریت اربعین نمره قبولی می‌گیرد؟ مدیریت اربعین نمره قبولی می‌گیرد؟
وزیر کشور افزود: البته این موضوع از بزرگواری زوار نیز ناشی می شود چرا که بالاخره جمعیت پرشمار و چند صد هزار نفری که از مرزهای سه گانه عبور کرده اند و بقیه عزیزانی که در روزهای آینده عبور خواهند کرد، حتما با کمی و کاستی هایی روبرو می‌شوند، اما خود عزیزان شرایط را درک می‌کنند و ما هم هرکاری از دستمان برآید برایشان انجام می دهیم.
متخلفان فروش بلیط اربعین جریمه شدند متخلفان فروش بلیط اربعین جریمه شدند
رایگانی در نشست خبری با اشاره به مهمترین موارد تخلفات اربعین گفت: مهمترین آن درباره گران فروشی بلیط اربعین بود که ۵ شرکت هواپیمایی به دلیل گران فروشی جریمه شدند.
بانک مرکزی عراق برای تأمین ارز زائران اربعین با ایران همکاری نمی کند بانک مرکزی عراق برای تأمین ارز زائران اربعین با ایران همکاری نمی کند
رئیس شورای هماهنگی بانک‌های دولتی می‌گوید، بانک مرکزی عراق نسبت به صدور مجوز برای دایر کردن باجه‌های بیشتر در عراق جهت پرداخت ارز به زائران، همکاری لازم را ندارد و از این رو زائران با مشکلاتی مواجه شده‌اند.
۱۰۰ هزار دینار به زائرین اربعین ۱۰۰ هزار دینار به زائرین اربعین
دبیر کمیته سیاسی کنسولی ستاد اربعین گفت: منابع لازم برای پرداخت ۱۰۰ هزار دینار به زائرین اربعین اختصاص یافت.
بهای بلیط قطالر اربعین اعلام شد بهای بلیط قطالر اربعین اعلام شد
مدیرعامل رجا گفت: فروش بلیت قطارهای اربعین شرکت حمل و نقل ریلی رجا از ساعت 10 صبح روز دوشنبه 23 مهرماه آغاز می‌شود.
با بودجه 5 برابری پس از 12 سال در مسیر توسعه سند چشم‌انداز به کجا خواهیم رسید؟ با بودجه 5 برابری پس از 12 سال در مسیر توسعه سند چشم‌انداز به کجا خواهیم رسید؟
يكشنبه 3 دي‌ماه بود كه تيتر «گردشگري اولويت همدان در بودجه 97» بار ديگر كارشناسان حوزه گردشگري را به تحليل چرايي و چگونگي تصميم‌گيري‌ها و رسانه‌ای شدن این اظهار نظرات واداشت.
صفحه  از ۵
گزارش تصویری
با لندور دیفندر 2020 آشنا شوید
پس از سال‌ها نسل جدید لندرور دیفندر معرفی شد. این مدل همچنین پس از 20 سال غیبت به صورت رسمی به بازار خودروی آمریکای شمالی قدم می‌گذارد.
پربحث ترین