گریه های بوفون و ناکامی بزرگ ایتالیا گریه های بوفون و ناکامی بزرگ ایتالیا
دروازه بان ایتالیایی پس از ناکامی کشورش در رسیدن به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از تیم ملی خداحافظی کرد.
چرا پیراهن تیم ملی ایران رونمایی نمی شود؟ چرا پیراهن تیم ملی ایران رونمایی نمی شود؟
در حالی که آدیداس آرام آرام پیراهن تیم های ملی طرف قراردادش در جام جهانی را رونمایی می کند همچنان از معرفی پیراهن تیم ملی ایران خبری نیست. اتفاقی که تعجب هواداران فوتبال را به همراه داشته است.
کدام تیمها تاکنون به جام جهانی صعود کرده‌اند؟
به گزارش تجارت امروز، اسامی بیست و سه تیمی که تا کنون به جم جهانی 2018 روسیه صعود کرده اند در جدول زیر آمده است.. این تیمها در حالی به جام جهانی صعو کرده اند که تیم ملی ایتالیا هنوز نتوانسته است صعود خود را قطعی کند.
بوفون: ایتالیا باید به جام جهانی برسد بوفون: ایتالیا باید به جام جهانی برسد
به گزارش تجارت امروز، کاپیتان تیم ملی ایتالیا تاکید کرده این تیم باید به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه راه یابد. جیانلوئیجی بوفون که در مراسم بهترین های فیفا به عنوان بهترین دروازه بان سال ۲۰۱۷ انتخاب شد در مصاحبه با وبسایت رسمی فیفا عنوان کرده تیم ملی ایتالیا چاره ای جز شکست سوئد در مرحله پلی آف جام جهانی و صعود به این رقابت ها ندارد.
بلاتر مهمان ویژه پوتین در جام جهانی بلاتر مهمان ویژه پوتین در جام جهانی
سپ بلاتر رییس سابق فیفا که به دلیل رسوایی مالی سمتش را در راس این سازمان از دست داد و اکنون از هر گونه فعالیت فوتبالی محروم است، به دعوت پوتین راهی روسیه خواهد شد تا بازی های جام جهانی ۲۰۱۸ را از نزدیک به نظاره بنشیند. بلاتر در گفتگو با AFP چنین عنوان کرده است:
ایران زیر ذره‌بین فیفا ایران زیر ذره‌بین فیفا
سایت رسمی فدراسیون بین المللی فوتبال(فیفا)در گزارشی با عنوان آینده روشن در انتظار ایران 5 ستاره نوشت:اگر شما این موضوع را بشنوید که فقط یک کشور در پنج تورنمنت مردان در جام های جهانی در سال های 2016 و 2017 شرکت کرده ،شانس هایی که ممکن است از نام این کشور حدس بزنید ممکن است برزیل،آلمان یا دیگر قدرت های فوتبال جهان باشند.
آیا کی‌روش ماندنی است؟ آیا کی‌روش ماندنی است؟
به گزارش تجارت امروز، جناب آقای سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان در مورد تمدید قرارداد کارلوس کی روش مصاحبه ای انجام داده کی به سمع و نظر شما می رسانیم
فیفا مصر را به حذف از جام جهانی تهدید کرد فیفا مصر را به حذف از جام جهانی تهدید کرد
فیفا در نامه‌ای به فدراسیون فوتبال مصر تاکید کرد که اگر دخالت حکومت در مسائل فوتبالی ادامه داشته باشد با محرومیت از حضور در جام جهانی مواجه خواهد شد.
چگونه بیرانوند در فهرست برترین دروازه‌بان‌های جهان قرار گرفت چگونه بیرانوند در فهرست برترین دروازه‌بان‌های جهان قرار گرفت
در حالی که عده‌ای حضور علیرضا بیرانوند در فهرست برترین دروازه‌بان‌های جهان را موضوعی ساده می‌دانند ولی باید این موفقیت کم‌سابقه برای فوتبال ایران را ستود.
ستاره هایی که تهدید به تحریم جام جهانی کردند! ستاره هایی که تهدید به تحریم جام جهانی کردند!
تصمیم برای اخراج کلارامونت، پیش از دیدار با لیختن اشتاین گرفته شد و خوان لوئیس لارئا، رئیس فدراسیون اسپانیا، این خبر را بر سر میز ناهار به بازیکنان داد.
پربحث ترین