تجارت امروز ؛ مرجع اخبار اقتصادی ایران و جهان

حکم شرعی گزارش دیشب احبار ۲۰:۳۰ شبکه ۲ سیما
در آیات و روایات زیادی حکم اشاعه فحشا به هر بهانه‌ای خروج از ولایت الهی و عذابی دردناک است؛ اما چه می‌شود که رسانه ملی کشور برای بخش خبری ۲۰:۳۰ شبکه ۲ سیما کرد.
پخش تصاویر مستهجن از خبر 20:30 (فیلم این گزارش حاوی تصاویر +18 است)
اخبار ساعت 20:30 شبکه دو سیما در اقدامی عجیب و خارج از عرف اقدام به پخش گزارشی در خصوص برهنگی زنان در کشورهای مختلف در اعتراض به فوت مهسا امینی کرد.
جمهوری‌خواهان برنده انتخابات بعدی امریکا هستند؟
در جدیدترین نظرسنجی موسسه گالوپ؛ رای دهندگان امریکایی اعتماد بیشتری به جمهوری‌خواهان دارند تا دموکرات‌ها!
اخبار صنعت
بازار سکه، ارز و رمز ارز
در میان خبرها
پیش بینی بازار سهام امروز ۲۹ شهریور ۱۴۰۱
بورسی‌ها در شرایطی به استقبال معاملات روز سه‌شنبه (۲۹ شهریور) می‌روند که روز گذشته شاخص کل بورس افت کرد. دیروز شاخص کل ریزش ۴ هزار و ۹۵ واحدی داشت و شاخص کل هم‌وزن هزار و ۶۹۸ واحد افت کرد. شاخص کل فرابورس نیز ۵۳ واحد پائین آمد.
مهم‌ترین نکات فنی و تعمیرات خودرو
در واقع تمامی مالکین خودرو می‌بایست به اطلاعات اولیه فنی خودرو خود نیز تسلط کافی داشته باشند تا بتوانند در مواقعی از بروز برخی حوادث و اتفاقات ناخوشایند از جمله تصادفات ناشی از نقص فنی خودرو جلوگیری نماید.
اتخاذ تصمیمات جدید مجلس در حوزه فیلترینگ اینستاگرام و واتساپ
جلسه غیرعلنی مجلس  امروز با موضوع جو حاکم و آشوب‌های اخیر برگزار شد اما در حاشیه این جلسه به فضای مجازی و فیلترینگ نیز پرداخته شد.
آخرین قیمت محصولات ایران‌خودرو؛ ۱۰ مهر ۱۴۰۱
آخرین قیمت محصولات ایران‌خودرو در بازار آزاد امروز را می‌توانید در گزارش زیر مشاهده کنید.
پیش‌بینی بورس کالای صنعتی
بورس کالاس صنعتی تهران تا پایان ساعت کاری روز گذشته در تالار فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی میزبان عرضه ۲۹ هزار و ۱۹۳ تن مواد پلیمری، مواد شیمیایی، قیر، لوب کات و گوگرد است.
قیمت خودروهای ایران خودرو در مهرماه ۱۴۰۱ نسبت به ماه گذشته تغییر نداشته و با قیمت های قبلی همچنان در دسترس هستند. خودرو تارا در لیست تولیدی این ماه گروه ایران خودرو حضور نداشته و در لیست دیده نمی‌شود.
کوکاکولا پرداخت ۷ میلیون و ۱۵۰ هزار دلار محکوم شد.
محکومیت شرکت کوکاکولا در یک دادگاه ایرانبا شکایت یک شرکت ایرانی تولیدکننده نوشابه در تهران و حکم شعبه ۴۹ دادگاه تهران، شرکت آمریکایی کوکاکولا به علت نقض قرارداد به پرداخت ۷ میلیون و ۱۵۰ هزار دلار محکوم شد.
تغییرات چهره لیندا کیانی از جوانی تا امروز
لیندا کیانی بازیگر سرشناس این روز‌های سینمای ایران در دوران کودکی چهره‌ای متفاوت داشته است.