تجارت امروز ؛ مرجع اخبار اقتصادی ایران و جهان

بهترین راه های اقامت دائم در کانادا
دستیابی به اقامت در کانادا اگر چه امروزه بسیار آسان تر شده است؛ ولی تنوع در روش ها سبب شده تا متقاضیان در پی یافتن و انتخاب بهترین راه های اقامت دائم در کانادا باشند.
آخرین قیمت سکه و طلا 30 مهر
قیمت سکه و قیمت طلا امروز 30 مهر 99 در پایگاه خبری تجارت امروز به شرح زیر است.
ایران برای مذاکره با امریکا شروطی دارد!
سخنگوی دولت درباره نتیجه انتخابات آمریکا گفت: ما علاقه‌ای برای مداخله در سیاست داخلی آمریکا نداریم اما مواضع نامزدهای انتخاباتی را درباره ایران با دقت دنبال می‌کنیم.
چه خبر از پتروشیمی
خواندنی
اخبار پیشین
مردم به‌علت عدم نظارت‌ها بر بازار علاوه بر گرانی با گران‌فروشی هم مواجهند
نماینده میناب در مجلس گفت: به دلیل عدم نظارت بر بازار مردم علاوه بر گرانی با گران‌فروشی هم مواجهند به این معنا که یک کالا را با قیمت‌های متفاوتی در بازار تهیه می‌کنند.
وام مسکن در بودجه 1400 افزایش می یابد؟
بودجه ریزی کشور همچنان از سال 97 و ابلاغیه رهبری، گرفتار تدوین آئین نامه های مختلف اصلاح ساختار بودجه از طریق سه قوه است!
در پنجمین روز هفته، دلار به نوسانات محدود بالای سطح ۳۱ هزار و ۵۰۰ تومانی ادامه داد و سکه امامی در مسیر نزولی قرار گرفت.
آخرین قیمت سکه و طلا 24 مهر
قیمت سکه و قیمت طلا امروز 24 مهر در پایگه خبر تجارت امروز به شرح زیر است.
انتقاد تند روزنامه های تندرو از سخنان روحانی
سخنان روز گذشته روحانی درباره صلح حسنی با واکنش تند برخی روزنامه‌های اصولگرا مواجه شده است.
آخرین قیمت دلار 24 مهر 99
قیمت دلار و انواع ارز امروز 24 مهر 99 در پایگاه خبری تجارت امروز به شرح زیر می باشد.
واکنش فرهیختگان به یادداشت حجاریان
روزنامه فرهیختگان با انتقاد از یادداشت اخیر حجاریان نوشت: جناب حجاریان در آخرین مطلب خود، اصلاح‌طلبان را به دو گروه تقریرگران حقیقت یا اصلاح‌طلبان حداکثری و تقلیل‌گران مرارت یا اصلاح‌طلبان حداقلی تقسیم کرده است و تلاش کرده بین این دو گروه تلفیقی نیز ایجاد کند.
مسئولیت‌گریزی آن هم از تریبون نماز جمعه
چه خوشمان بیاید، چه خوشمان نیاید، توهین و فحاشی و هتاکی بخشی پررنگ از ادبیات سیاسی ماست؛ حالا اینکه کجای سفره سیاست نشسته باشیم تعیین می‌کند که بیشتر امکان فحش دادن داریم یا بستر مناسبی هستیم برای فحش خوردن.
دولت پرچم سفید را بالا برد
شواهد موجود و اذعان متولیان امر تایید می‌کند که اعمال سیاست‌های تعزیراتی که از طریق مکانیزم‌هایی آشنا صورت گرفته، پس از اصرار بسیار حاصلی در بر نداشته است. در واقع سیاست‌هایی نظیر حذف شفافیت قیمت در بازارهای مختلف، ممانعت بنگاه از قیمت‌گذاری آزادانه یا نادیده‌ انگاشتن اثر متغیرهای کلان بر هزینه تمام شده تولید از جمله مواردی است که در سال‌های اخیر از سوی نهادهای تعزیراتی به کرات استفاده شده است.
صلح حسنی از منظر روحانی
آقای روحانی اصرار دارد صلح امام حسن را مصادره به مطلوب کندو به خیانت برخی خواص لشکر امام نپردازد
واعظی: من نامه قالیباف به روحانی را ندیدم
رئیس دفتر رئیس جمهور درباره نامه رئیس مجلس به روحانی گفت: چنین نامه‌هایی بین ما و سایر قوای و نهادهای دیگر بوده اما اینکه اول ما نامه را در رسانه‌ها می‌بینیم و بعد دریافت می‌کنیم عجیب است؛ البته من این نامه را ندیدم.
تاکید تهران و دوحه بر توسعه هر چه بیشتر روابط دوجانبه
وزیر نیروی جمهوری اسلامی ایران و وزیر صنعت و تجارت قطر روز سه‌شنبه در دیدار مجازی با یکدیگر، بر توسعه هر چه بیشتر روابط دو کشور دوست و همسایه تاکید کردند.
گزارش تصویری