تجارت امروز ؛ مرجع اخبار اقتصادی ایران و جهان

به دلیل برخی مشکلات ساختاری نیازمند اصلاح هستیم!
روند تحولات در حال وقوع در جامعه جهانی احتمال پدید آمدن بحران‌های جدید را برای جوامع مختلف بیشتر کرده است. این در حالی است که بر اساس اصل نابرابری در معادلات روابط بین‌الملل کشورهای برخوردارتر سعی می‌کنند با اعمال فشار بر کشورهای ضعیف تر منافع حداکثری خودشان را تأمین کنند.
آخرین قیمت سکه و طلا
قیمت سکه و طلا امروز 15 مرداد 99 در پایگاه خبری تجارت امروز به شرح زیر می باشد.
آخرین قیمت دلار
قیمت دلار و ارز امروز 15 مرداد 99 در پایگاه خبری تجارت امروز به شرح زیر می باشد.
چه خبر از پتروشیمی
خواندنی
اخبار پیشین
آخرین قیمت سکه و طلا
قیمت سکه و قیمت طلا امروز 2 مرداد 99 در پایگاه خبری تجارت امروز به شرح زیر می‌باشد.
3 اشتباه در خرید ماشین که سرمایه شما را از بین می‌برد
حفظ دارایی همیشه یکی از مسائل مهم برای افراد با هوش مالی بالا بوده و هست. به همین دلیل تصمیم گرفته‌ایم تا در این نوشتار به خطاهایی که می‌تواند سرمایه مالی شما را بر باد دهد اشاره‌ای داشته باشیم. با آشنایی مختصری با این 5 خطای رایج به‌راحتی می‌تواند در خرید ماشین از ریسک بالای سرمایه اجتناب کنید.
قیمت دلار و ارز امروز 2 مرداد 99 در پایگاه خبری تجارت امروز به شرح زیر است.
کارخانه چوکا و بحران کاغذ
کارخانه چوب و کاغذ مازندران یا همان چوکا از جمله مراکز تولیدی کشور است که خصوصی سازی نتوانست آنطور که باید در آن تعریف بشود و سرانجام مطلوبی از خود به جا بگذارد.
راهنمای معامله و نگهداری رمز ارز در ایران در شرایط تحریم
اگرچه این روزها بیت کوین و به طور کلی رمز ارز‌ها، توجه بسیاری را به خود جلب کرده‌اند اما نگرانی سرمایه‌گذاران مبنی بر چگونگی حفظ امنیتِ سرمایه‌شان در کیف پول رمز ارز به خصوص در ایران با وجود تحریم‌ها همچنان پا‌بر‌جا است.
آخرین قیمت سکه و طلا
قیمت سکه و طلا 1 مرداد 99 در پایگاه خبری تجارت امروز به شرح زیر می باشد.
آخرین قیمت دلار
قیمت دلار 1 مرداد 99 در پایگاه حبری تجارت امروز به شرح زیر می باشد.
ربیعی: دلار پایین می‌آید
علی ربیعی در نشست خبری با اصحاب رسانه، اظهار داشت: «دیروز، سفر نخست‌وزیر عراق تهران را داشتیم و میزبان مصطفی الکاظمی بودیم. امیدواریم گفت‌وگوهای سازنده و مؤثر با هدف تعمیق روابط دو کشور داشته باشیم و به‌خوبی بتوانیم چهارچوب‌های کاری آینده‌مان را ترسیم کرده و همکاری‌های مشترک سال‌های گذشته دو ملت با فرهنگ مشترک بیش‌ازگذشته تعمیق ببخشیم». به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت؛ سخنگوی دولت ضمن خیرمقدم به الکاظمی و هیئت همراه، افزود: «وی در شرایطی وارد کشور می‌شود که سیاست همسایگی به‌عنوان یک راهبرد اساسی در سیاست خارجی ما وارد عرصه جدیدی شده و توسعه همه‌جانبه و ارتباط مؤثر با همسایگان از اولویت‌های اصلی دولت دراین‌سال‌هاست».
آخرین وضعیت بورس در پایان تیر ماه
با توجه به اینکه در روز گذشته شاهد رشد عرضه‌ها بودیم و همچنین به دلیل افت مجدد و سنگین قیمت ارز، به نظر می‌رسد که در معاملات امروز که آخرین روز کاری هفته جاری نیز محسوب می‌شود، کلیت بازار با افت قیمت‌ها همراه باشد.
پیش بینی قیمت طلا در سال 1400
تحلیل گران از ادامه روند افزایشی قیمت جهانی طلا صحبت می کنند و بنا بر پیش بینی ها رسیدن قیمت هر اونس به قیمت 2 هزار دلار دور از ذهن نیست.
قرارداد ایران و چین راهکار خروج از تحریم امریکا
قرارداد همکاری ۲۵ ساله میان تهران و پکن به منزله برداشتن گام بلند ایران به سمت شرق است تا در شرایط تحریم حرکت موتور اقتصاد کشورمان را بیشتر کرده و بر گستاخی آمریکا در منطقه پایان دهد.
آخرین قیمت سکه و طلا
قیمت سکه و طلا 31 تیر 99 در پایگاه خبری تجارت امروز به شرح زیر است.
گزارش تصویری