تخم مرغ‌های ایرانی به قطر رفت

دبیرکل کانون سراسری مرغ تخم گذار ایران با بیان اینکه هفته گذشته یک کانتینر تخم مرغ به قطر صادر شده است، گفت: از اوایل اردیبهشت ماه تاکنون ۱۵۰۰تن تخم مرغ به افغانستان صادر کردیم.
نقش مبلمان شهری در تحول شهری

نقش مبلمان شهری در تحول شهری

برای داشتن یک فضای مناسب شهری باید حتما از امکانات و تجهیزات همگام شده با تکنولوژی روز بهره گیری کنید تا بتوانید فضایی شیک و مدرن را برای محیط باز خود طراحی کنید تا بتوانید در کنار زیبا سازی محیط شهری تا حد بسزایی از نیاز ها و خواسته های مردم را مرتفع سازید؛ همین طور از فضا و مکان مورد نظر استفاده ممکن را در جهت ارتقای سطح شهری انجام دهید. در این بخش از سری مقالات اخبار اقتصادی قصد داریم درباره تجهیزات و ملزومات شهری امروزی صحبت کنیم؛ با ما همراه باشید
بازاریابی شبکه ای قانونی است؟

بازاریابی شبکه ای قانونی است؟

بازایابی شبکه ای یا نتورک مارکتینگ بحث داغ چند سال اخیر جوانانی‌ست که سودای «ثروتمند شدن خودکار» را دارند. یعنی دو سه سالی کار کنند و تلاش کنند، بعد از آن تیمی که چیده‌اند برای آن‌ها درآمدزایی کند و خودشان بروند سراغ ماشین‌سواری و قایق‌سواری و مسافرت‌های لوکس‌شان!
چرایی استفاده از عایق حرارتی در ساختمان

چرایی استفاده از عایق حرارتی در ساختمان

این جمله را همه ما بارها و بارها شنیده ایم، اما متاسفانه تا زمان حادثه به آن توجه نمی کنیم و وقتی متوجه می شویم که از هر نظر دیگر دیر شده است و چه بسا با ضررهای مالی و جانی بسیار سنگینی همچون حادثه تلخ پلاسکو همراه شود.
نقش المان های  شهری در بالا بردن سطح فرهنگ

نقش المان های شهری در بالا بردن سطح فرهنگ

امروزه چهره شهر شکلی بسیار متفاوت‌تر از قبل را به خود گرفته و رنگ و بوی پیشرفت و رشد تکنولوژی را می توان در آن احساس نمود که به سمت توسعه و رشد هر چه بیشتر گام برمی دارد.
جایگاه ویژه دیجیتال مارکتینگ در دنیای امروزی

جایگاه ویژه دیجیتال مارکتینگ در دنیای امروزی

به گزارش تجارت امروز ،همه قبول داریم که دنیای امروزه دنیای تکنولوژی و فناوری و اینترنت است. اکثر کسب و کارهای کوچک و بزرگ علاوه بر فعالیت های سازمانی خود در دنیای وب هم فعال هستند و آنجا هم کارهایی می کنند؛ اما چه کارهایی؟
ژاپن کشور رنگها

ژاپن کشور رنگها

ژاپن مجمع الجزایری است در اقیانوس آرام که در غرب ساحل شرقی قاره آسیا واقع شده است.. 98% مساحت کشور ژاپن را چهار جزیره در بر می گیرند.
سفر به سیشل، نگین اقیانوس هند

سفر به سیشل، نگین اقیانوس هند

سیشل در سال 1756 مستعمره فرانسه شد و از سال 1770 جزیره به شکل مسکونی درآمد، اما در زمان جنگ بریتانیا و فرانسه، نفوذ فرانسه بر سیشل کاهش یافت و دربین سالهای 1810 تا 1814 بریتانیا ، جزیره را به استعمارخود درآورد و تا انتخابات کشور این روند ادامه داشت. سیشل در انتخابات 1966 و 1970 از استعمار درآمد و در نهایت در سال 1976 به استقلال کامل رسید.
لوگوی شخصی؟ لوگوی سازمانی؟ و یا هر دو؟

لوگوی شخصی؟ لوگوی سازمانی؟ و یا هر دو؟

اید به این نکته اشاره کنیم که چه شما به عنوان فردی حقیقی فعالیت داشته باشید مانند یک سخنران در حوزه کارآفرینی و یا یک وکیل و یا یک کارمند و چه به عنوان کسب و کاری حقوقی به فعالیت در بازار بپردازید مانند یک شرکت حسابداری و یا یک موسسه آموزشی، قطعا نیازمند فرآیندهایی هستید که شخص شما و همچنین شرکت شما را در بازار رقابت به بهترین شکل ممکن ماندگار کرده و بتوانید از رقبایتان پیشی بگیرید.