کد خبر: ۱۱۷۷۰
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۵
رئیس اتاق اصناف ایران:

آزاد سازی نرخ نان در دستور کار ستاد تنظیم بازار نیست

رئیس اتاق اصناف ایران گفت: فعلا تصمیمی مبنی بر آزادسازی نرخ نان یا هر یک از کالاهای اساسی در ستاد تنظیم بازار گرفته نشده است.
آزاد سازی نرخ نان در دستور کار ستاد تنظیم بازار نیست
به گزارش تجارت امروز به نقل از اتاق اصناف ایران رئیس اتاق اصناف ایران گفت: فعلا تصمیمی مبنی بر آزادسازی نرخ نان یا هر یک از کالاهای اساسی در ستاد تنظیم بازار گرفته نشده است.

علی فاضلی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در مورد شایعاتی مبنی براینکه قرار است قیمت نان تک‌نرخی شود، این گونه پاسخ داد که طی جلسه‌ای که دو روز گذشته در ستاد تنظیم بازار تشکیل شده بحثی در مورد آزادسازی قیمت نان یا هریک از کالاهای اساسی مطرح نشده است.

وی در پاسخ به اینکه شنیده می‌شود، تا قرار است شورایی به نام شورای عالی اصناف با حضور ۱۷ تشکل تشکیل شود، با رد این موضوع، گفت: این مسئله را در گروه‌های فضای مجازی مطلع شده‌ام و تشکیل چنین شورایی خلاف قانون است، چراکه اگر قرار است یک نهاد سیاسی باشد که اتاق اصناف مجاز به کار سیاسی نیست.

رئیس اتاق اصناف ایران ادامه داد: اگر هم قرار است تشکل‌های همسو در جهت هماهنگ کردن کارهای فی‌مابین از جمله قانون کار، بیمه و مالیات چنین تشکلی را تشکیل دهند، باید با هماهنگی اتاق اصناف و حضور نماینده ما این اتفاق بیفتد و اگر این اقدام خودسرانه انجام شود، به دستگاه قضایی شکایت می‌کنیم.آزاد سازی نرخ نان در دستور کار ستاد تنظیم بازار نیست
عضویت درکانال تلگرام
نظر شما